• 0
0
 
  • Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 2713
  • Dodano: 2018-06-25 / 16:00
  • Komentarzy: 0

W najbliższy weekend druga edycja zlotu fanów japońskiej motoryzacji

 
 
W najbliższy weekend druga edycja zlotu fanów japońskiej motoryzacji
W dniach 29 czerwca - 1 lipca w Starym Oleśnie w Ośrodku Wypoczynkowym "Anpol" odbędzie się druga już edycja zlotu fanów japońskiej motoryzacji OSAKA. Pierwsza miała miejsce w Turawie rok temu w dniach 9-10 września.

Pierwsza edycja osiągnełą wysoką frekwencję- brało w niej udział około 150 uczestników licząc tych którzy zgłosili swoje uczestnictwo wcześniej oraz tych którzy przyjechali w dniu imprezy.
- W tym roku mamy zadeklarowanych na obecny moment ponad 200 uczestników i liczymy nawet na kolejnych 50, a nawet 100 którzy przyjadą w trakcie trwania imprezy, co dałoby nam dwukrotny sukces patrząc na ubiegły rok. - mówi Łukasz Sochor- członek Stowarzyszenie JDM Opole - organozator wydarzenia- Jesteśmy grupą motoryzacyjną z Opola którą łączy wspólna pasja - japońska motoryzacja. Dzięki temu staliśmy się jak rodzina, na dobre i na złe. Postanowiliśmy zintegrować się z fanami japońskiej motoryzacji z całej Polski i nie tylko, ponieważ spodziewamy się uczestników z różnych krajów Europy (Wielka Brytania, Czechy, Austria, Niemcy, Belgia) dlatego powstała OSAKA, która w zeszłym roku cieszyła się bardzo pozytywnymi opiniami. Nie mogliśmy podjąć innej decyzji jak powtórnie zorganizować taki event.

Na sam teren ośrodka może wjechać tylko japońskie auto, oraz jakikolwiek motor (motory nie mają selekcji jeżeli chodzi o kraj pochodzenia), ale na całą imprezę zaproszeni są wszyscy, od fanów japońskiej motoryzacji aż do osób których motoryzacja w żadnym stopniu nie interesuje. - Gwarantujemy, że naszym pozytywnym podejściem, zaangażowaniem oraz atrakcjami dla wszystkich jesteśmy w stanie umilić czas każdemu. -zachęca organizator.

Podczas trwania 3 dniowego zlotu będą organizowane konkursy dla posiadaczy aut, motorów, dla ekip motoryzacyjnych, ale także dla osób zwiedzających. Dobra zabawa gwarantowana.

Przypominamy, że każdy posiadacz japońskiego auta może wjechać na teren zlotu w każdy dzień po uiszczeniu opłaty.

Dla przypomnienia wideo z ubiegłorocznej edycji:


Patronat 24opole
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".