• 0
0
  • Autor: Majlan
  • Wyświetleń: 3823
  • Dodano: 2018-03-21 / 17:38
  • Komentarzy: 1

Motocyklowe wagary, czyli kolejna ZSMotka w opolskim "Mechaniczniaku"

 
 
Motocyklowe wagary, czyli kolejna ZSMotka w opolskim "Mechaniczniaku"

(Fot. Dżacheć)

Już po raz trzynasty młodzi miłośnicy jednośladów spotkali się na boisku Zespołu Szkół Mechanicznych w Opolu, by wspólnie rozpocząć sezon motocyklowy.

- Mamy tu około 40 maszyn, co jest średnim wynikiem, ale myślę, że to i tak sukces, ponieważ w weekend było naprawdę zimno. Dziś na szczęście jest nieco lepiej z pogodą, więc mamy chociaż tych kilkadziesiąt motocykli. Choć - warto to podkreślić - bywało, że na ZSMotce zjawiało się nawet 300 maszyn - mówi Tomasz Szudrawy, nauczyciel przedmiotów zawodowych w opolskim "Mechaniczniaku".

Rozrzut pojemnościowy, jak przy każdej tego typu imprezie, był całkiem spory. - Zawitały do nas klasyczne PRL-owskie Ogary 50-centymetrowe, jak i turystyczne maszyny powyżej tysiąca centymetrów sześciennych - słyszymy.

- Ja mam swój mały skuter, ale również chciałem tutaj dzisiaj być, bo uważam, że to bardzo fajna inicjatywa. Można poznać innych pasjonatów, zakręconych na punkcie dwóch kółek - dodaje Łukasz, uczeń ZSM.

Kolejne wydarzenie w szkole przy ul. Osmańczyka odbędzie się jesienią. - Wtedy też będziemy zamykać sezon. A póki co pozostaje mi życzyć fanom motocykli bezpiecznej jazdy przez najbliższe miesiące - podsumowuje Szudrawy.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2018-03-23 02:03:09 [46.204.240.*] id:1553234  
sib: Napisał postów [1836], status [Szycha] Reputacja
Czyżby mniej jak w zeszłym roku?.....

Nick:
Treść: