• Wyświetleń: 1507
  • Dodano: 2020-08-25 / 10:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Wykorzystaj swój potencjał w branży beauty

  Wykorzystaj swój potencjał w branży beauty

  Interesujesz się wizażem? Lubisz udzielać kosmetycznych porad i uchodzisz za specjalistkę beauty wśród swoich znajomych? Wykorzystaj swoje umiejętności, zdobądź kwalifikacje w szkole policealnej i zacznij karierę jako stylistka, kosmetyczka lub wizażystka.

  Dostosowanie swoich predyspozycji zawodowych do określonego stanowiska to podstawa dobrze rozwijającej się kariery. Wtedy praca staje się przyjemnością, awans naturalną konsekwencją, a ścieżka zawodowa ciekawym sposobem na życie. Dlatego przed wyborem kierunku kształcenia warto przeanalizować swoje wrodzone umiejętności oraz zainteresowania.

  Technik usług kosmetycznych z certyfikatem Bielenda Professional
  Interesujesz się pielęgnacją twarzy i całego ciała? Masz zmysł estetyczny, jesteś dokładna, cierpliwa, opiekuńcza i masz dobrą kondycję? To właśnie te cechy są niezbędne do wykonywania zawodu technika usług kosmetycznych. Praca na tym stanowisku wymaga m.in. umiejętności dobierania właściwych preparatów oraz metod i technik wykonywania określonych zabiegów ? często w jednej pozycji. Pomocna jest zatem dobra forma fizyczna. Jesteś pomocna i dobrze czujesz się w kontakcie z drugim człowiekiem? To również przyczyni się do rozwoju kariery zawodowej w tym kierunku.

  Wizaż i stylizacja
  Jeżeli masz dar łączenia różnych barw i deseni, krojów i faktur ? warto zainteresować się kierunkiem wizaż i stylizacja. Istotny w wykonywaniu tego zawodu jest zmysł estetyczny, wyczucie gustu oraz empatia. Dzięki tym cechom zadbasz o wizerunek klienta i odkryjesz jego styl ? zarówno ten codzienny, jak też okazjonalny czy sceniczny. Jest to zawód dla ludzi kreatywnych, którzy czerpią przyjemność i satysfakcję z tworzenia różnego rodzaju stylizacji i makijażu, dostosowanych do okazji oraz preferencji klienta.

  Stylizacja paznokci z certyfikatem SEMILAC
  Lubisz śledzić trendy zdobień paznokci i stosujesz je w domowym zaciszu ? zarówno na sobie, jak też na swoich znajomych? Możesz rozszerzyć grono swoich klientów i zacząć na tym zarabiać. Stylizacja paznokci to zawód dla osób, które są dokładne, cierpliwe, ale nie brakuje im fantazji do tworzenia ciekawych wzorów i łączenia kolorów. W zakresie zadań stylistki paznokci są również takie zabiegi jak rekonstrukcja paznokci oraz ich przedłużanie. Dlatego w wykonywaniu tego zawodu ważne jest połączenie zmysłu estetycznego ze skrupulatnością.


  Branża beauty potrzebuje osób z talentem do dbania o wizerunek innych. Mając wrodzone predyspozycje do wykonywania zawodu stylistki czy kosmetyczki, możesz osiągnąć sukces w zawodzie, który jest połączeniem pasji z pracą. Wystarczy tylko zdobyć odpowiednie kwalifikacje w szkole policealnej TEB Edukacja. Jako słuchacz będziesz uczyć się z wykorzystaniem produktów znanych i cenionych marek jak Semilac, Inglot oraz Bielenda Professional. Zajęcia prowadzone są w specjalistycznych pracowniach przez profesjonalistów.

  Trwa rekrutacja w szkole TEB Edukacja w Opolu. Wejdź na stronę www.teb.pl/miasta/opole/oferta, wybierz kierunek dla siebie i zacznij pracę z wykorzystaniem swoich predyspozycji zawodowych.


  Więcej informacji:
  TEB Edukacja w Opolu
  ul. Krakowska 45-47
  45-018 Opole
  Tel: 77 446 15 00
  Tel: 77 453 88 85
  e-mail: opole@teb.pl
  www.teb.pl/oferta-edukacyjna/szkoly-medyczne
  www.facebook.com/TEBOpole

  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.