• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 4399
  • Dodano: 2018-03-12 / 22:00
  • Komentarzy: 1

Zespół Taneczny "PECH" z workiem medali na Krajowych Mistrzostwach IDO

 
 
Zespół Taneczny "PECH" z workiem medali na Krajowych Mistrzostwach IDO

(Fot. PECH Opole)

Zespół Taneczny "PECH" z Młodzieżowego Domu Kultury wraca z workiem medali z Krajowych Mistrzostw IDO, które odbyły się w miniony weekend w Warszawie.


Krajowe Mistrzostwa IDO Disco Dance, Diso Show i Disco freestyle były dla naszych tancerzy zarazem eliminacjami do Mistrzostw Europy i Świata. Zespół Taneczny "PECH" pojawił się na zawodach z blisko 100 osobową reprezentacją.

- Nasi najmłodsi reprezentanci mają zaledwie po 6 lat, najstarsi zaś to nawet seniorzy po 60 roku życia - mówi Robert Surowski z Z.T. "PECH" Opole. Grupa podczas mistrzostw zaprezentowała się w 9-ciu kategoriach tanecznych i w każdej z kategorii wywalczyła miejsca na podium.

- Serca publiczności i uznanie jurorów zdobyli zarówno nasi najmłodsi tancerze, którzy nie ukończyli jeszcze 7 roku życia z grupy PECH KIDS w układzie "Wiewiórki", jak również grupa PECH D2 (tancerze powyżej 30 roku życia) w układzie "Barbie" - dodaje Surowski.

Po złote medale dwukrotnie sięgnęli tancerze z grupy PECH 2, a w kategorii Disco Dance dzieci z Pech Mini wywalczyły srebrne medale. Warto dodać, że po raz 11 z rzędu grupa jest niezwyciężona w kategorii Disco Show. Zespół wspomagał dopingiem Fan Club, który po raz kolejny okazał się najlepszym w kraju zdobywając specjalny Puchar od jurorów w szaleńczej rywalizacji tanecznej rozegranej na parkiecie po raz pierwszy w historii Turniejów!

Dzięki udanym startom tancerze uzyskali nominacje i możliwość reprezentowania barw Polski na arenie międzynarodowej. - To był naprawdę udany występ, dzieci się bardzo napracowały i zdecydowanie zasłużyły na swoje medale. Najbliższe mistrzostwa Europy są w czerwcu w Czechach, ale nastawiamy się na wyjazd do Macedonii w listopadzie, co może być dla nas wspaniałą przygodą - informuje Katarzyna Bryłka, choreograf i kierownik zespołu.

- Od lat z dziećmi jeżdżą za nami rodzice dzieci, jest to liczba 40-60 osób, które stworzyły "Fan Club". Tą naszą tradycję podłapały też inne miasta i kraje. Do Warszawy każdy przyjechał z "bandą" swoich kibiców. Organizatorzy byli pomysłowi, stworzyli dla nich możliwość popisania się przed dziećmi, każdy zespół musiał wymyślić w kilkadziesiąt sekund własną choreografię i zaprezentować ją na scenie. Oprócz "złotych" dzieci mamy też najlepszy Fan Club - dodaje Katarzyna Bryłka.

Osiągnięcia poszczególnych zespołów:

1.Mini formacja Pech Mini DS - 3 miejsce
2.Formacja dzieci DD - 2 miejsce
3.Formacja D2 DS- 1 miejsce
4.Formacja Pech 2 DD - 1 miejsce
5.Mini formacja Pech Kids DS - 1 miejsce
6.Formacja Pech mini DS - 1 miejsce
7.Mini formacja Pech 1 DS - 2 miejsce
8.Formacja Pech 1 DD - 2 miejsce
9.Formacja Pech 2 DS - 1 miejscereklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2018-03-13 00:13:22 [83.4.150.*] id:1552721  
vietato: Napisał postów [201], status [starszy wyjadacz] Reputacja
Gratulacje dla dziewczynek,w młodym pokoleniu nasza nadzieja...

Nick:
Treść: