• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3057
  • Dodano: 2018-03-12 / 13:46
  • Komentarzy: 2

Arkadiusz Wiśniewski z kompletem zastępców. Przemysław Zych nowym wiceprezydentem

 
 
Arkadiusz Wiśniewski z kompletem zastępców. Przemysław Zych nowym wiceprezydentem

(Fot. Dżacheć)

Prezydent Opola, Arkadiusz Wiśniewski przedstawił trzeciego wiceprezydenta miasta Opola, został nim Przemysław Zych, tym samym Urząd Miasta znów jest w komplecie.

Po tym, jak w lutym z ratusza odeszli wiceprezydenci Mirosław Pietrucha oraz Marcin Rol prezydent Arkadiusz Wiśniewski był zmuszony wybrać osoby, które spełnią się w obowiązkach wiceprezydenta. W środę 7 marca jedno z wolnych stanowisk objęła Małgorzata Stelnicka, która jednocześnie pełni funkcję naczelnika wydziału ds. europejskich i rozwoju.

Nowym zastępcą na miejsce Marcina Rola jest Przemysław Zych, dotychczas zajmujący stanowisko dyrektora MOSiR. Arkadiusz Wiśniewski zwracał uwagę na to, że Przemysław Zych dzięki swojemu doświadczeniu i zaufaniu jest idealnym dopełnieniem jego zespołu.

- MOSiR miał różnych dyrektorów, ale w ostatnich latach zaczęło dziać się wiele dobrych rzeczy, dobrych zmian, jaką jest m.in. otwarcie Okrąglaka. Temat stadionu, aqua parku, Cieplaka to realne wyzwania przed którymi w tej chwili stoimy, stąd wybrałem do drużyny osobę sprawdzoną, doświadczoną i mającą dużo wspólnego ze sportem. Pan prezydent zajmie się też sprawami lokalowymi i społecznymi z uwagi na to że jest z wykształcenia również inżynierem budowlańcem. - mówił Arkadiusz Wiśniewski, prezydent miasta Opola.

- Jest mi niezmiernie miło objąć tą funkcję, chciałbym podziękować wiceministrowi Patrykowi Jakiemu, Januszowi Kowalskiemu i Marcinowi Rolowi, to są te osoby od których zawsze dostawałem wsparcie - mówił Przemysław Zych.

Prezydent podkreślał, że nominacja nie ma charakteru politycznego. - Stawiam przede wszystkim na kwalifikacje i kompetencje oraz merytoryczność wykonywanych działań. Proszę zwrócić uwagę, że żaden z moich współpracowników nie jest członkiem żadnej partii politycznej - dodał Wiśniewski.

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2018-03-13 17:56:54 [188.123.205.*] id:1552755  
ombre: Napisał postów [17783], status [VIP] Reputacja
Widać że prezydent nie ma żadnego zaplecza.

Nick:
Treść:
2018-03-12 15:36:17 [178.37.32.*] id:1552678  
FAKT: Napisał postów [1428], status [zrobił/a karierę] Reputacja
"Gryz" znowu na afiszu :))

Nick:
Treść: