• 0
0
  • Autor: Majlan
  • Wyświetleń: 9864
  • Dodano: 2018-03-12 / 12:02
  • Komentarzy: 1

Tragiczny weekend w regionie. Ofiary wypadków i topielcy

 
 
Tragiczny weekend w regionie. Ofiary wypadków i topielcy

(Fot. archiwum)

To nie był spokojny weekend dla opolskich służb. Pełne ręce roboty mieli zwłaszcza strażacy, którzy ratowali ofiary wypadków drogowych i wyciągali topielców z wody.

W sobotę, chwilę po 8:00, w jednym z budynków przy ul. Prószkowskiej w Komprachcicach doszło do pożaru mieszkania. Niestety, mimo reanimacji nie udało się uratować 41-lokatora. Najprawdopodobniej mężczyzna zatruł się tlenkiem węgla.

Około godziny 10 kajakarze pływający po Odrze w Opolu zauważyli unoszące się przy brzegu zwłoki mężczyzny. Najprawdopodobniej był to 60-letni bezdomny.

W nocy z soboty na niedzielę w Kuniowie doszło do tragicznego wypadku. 22-letni kierowca peugeota 607 stracił panowanie nad pojazdem i z dużą prędkością uderzył w drzewo, w wyniku czego zmarł.

Kolejny raz w miniony weekend strażacy wyciągali topielca w Namysłowie. W niedzielę około 7:20 ciało mężczyzny w Widawie zauważył wędkarz, który zaalarmował straż pożarną i policję.

W Mochowie w powiecie prudnickim wczoraj wieczorem doszło z kolei do dachowania BMW. Jego kierowca również poniósł śmierć na miejscu. Dwie inne osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.

Oprócz tego w sobotę i w niedzielę policjanci z Opolszczyzny zatrzymali 16 nietrzeźwych kierowców.


reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2018-03-12 21:54:26 [46.134.134.*] id:1552709  
brak nicku: Napisał postów [648], status [rozpisany/na] Reputacja
Masakra co to się dzieje...

Nick:
Treść:

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia