• 0
0
  • Wyświetleń: 1206
  • Dodano: 2020-05-04 / 08:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Kierunek medyczny lub beauty bez wychodzenia z domu?

 
 
Kierunek medyczny lub beauty bez wychodzenia z domu?

Obecna sytuacja związana z pandemią koronawirusa nałożyła sporo ograniczeń zarówno na wykonywanie pracy, jak też na naukę. Z drugiej strony to dobry czas na zaplanowanie przyszłości zawodowej, żeby odnaleźć się na nowym rynku pracy. Już teraz możesz zacząć realizację tego planu z pomocą Szkoły Policealnej i Medycznej TEB Edukacja.

Szkoły policealne i medyczne stały się dobrym sposobem na zdobycie odpowiednich kwalifikacji w krótkim czasie. Ich rola w kształceniu jest istotna szczególnie teraz - kiedy wiele osób potrzebuje szybkiego przebranżowienia lub doskonalenia zawodowego. Które kierunki wybrać?

Technik usług kosmetycznych z certyfikatem Bielenda Professional
Po powrocie do normalnego funkcjonowania wzrośnie zapotrzebowanie na usługi kosmetyczne. Klienci będą potrzebować profesjonalnego doradztwa i odpowiedniej pielęgnacji. Dlatego jeżeli lubisz dbać o wygląd, jesteś na bieżąco z kosmetycznymi trendami, a przy okazji uchodzisz wśród swoich znajomych za urodowego eksperta - rozszerz i potwierdź swoje umiejętności w szkole policealnej. Ucząc się na tym kierunku, dowiesz się, jak przeprowadzać diagnozy kosmetyczne oraz dobierać i stosować właściwe preparaty kosmetyczne. Poznasz metody i techniki określonych zabiegów oraz doboru do nich odpowiednich narzędzi i przyborów. Ponadto nauczysz się udzielać profesjonalnych porad kosmetycznych. Jako absolwent zdobędziesz m.in. państwowy dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie Technik usług kosmetycznych oraz Certyfikat Bielenda Professional.

Technik sterylizacji medycznej
Kierunki medyczne od zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem. Szczególnie teraz możemy obserwować, jak ważna jest praca personelu medycznego. O sprawne funkcjonowanie placówek medycznych dba m.in. technik sterylizacji medycznej. Jego praca polega na zapewnieniu odpowiedniej czystości mikrobiologicznej sprzętu używanego do diagnozowania oraz leczenia. Dlatego tak ważne jest, aby osoba wykonująca ten zawód była dokładna, sumienna i odpowiedzialna. Jeżeli masz takie predyspozycje - to kierunek dla Ciebie. W ramach nauki zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu przeprowadzania i dokumentowania procesów mycia, dezynfekcji i sterylizacji medycznej po zakwalifikowaniu sprzętu i wyrobów medycznych używanych do diagnozowania i leczenia. Nabędziesz umiejętności z zakresu wykonywania i kontroli dekontaminacji oraz takiego przygotowania sprzętu, aby był bezpieczny w użyciu.

Technik masażysta z elementami fizjoterapii
Tygodnie braku swobodnego przemieszczania się z pewnością przyczynią się do wzrostu zapotrzebowania na różnego rodzaju masaże. Jeżeli masz zdolności manualne, interesujesz się zdrowiem i lubisz pomagać innym - wybierz ten kierunek. Będąc słuchaczem tego kierunku, nauczysz się wykonywać masaż medyczny, sportowy, kosmetyczny i profilaktyczny. Dowiesz się, jak prowadzić działalność profilaktyczną oraz popularyzować zachowania prozdrowotne. Dodatkowo zdobędziesz uczestniczyć w większej ilości zajęć z zakresu fizjoterapii, co umożliwi lepsze poznanie zagadnień kinezyterapii oraz fizykoterapii.

Te oraz wiele innych kierunków możesz znaleźć w ofercie Szkoły Policealnej oraz Szkoły Medycznej TEB Edukacja w Opolu. Szkoły prowadzą naukę w trybie zdalnym, a zapisy odbywają się online - bez wychodzenia z domu. Odwiedź stronę internetową oddziału, wybierz kierunek dla siebie i zacznij tworzyć swoją przyszłość już teraz.

Zapisy online:
https://teb.pl/rekrutacja/zapisy-online/szkoly-policealne,25

Szkoły Policealne i Medyczne TEB w Opolu
ul. Krakowska 45-47
45-018 Opole
ZIEMOWIT 2 piętro
Tel: 77 446 15 00
E-mail: opole@teb.pl
www.teb.pl/miasta/opole/oferta


https://www.facebook.com/TEBOpole/
https://www.instagram.com/teb_edukacja_opole/
https://www.youtube.com/user/TEBEdukacja
Artykuł sponsorowany

reklama
.

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".