• Autor: Aga_Ko
    • Wyświetleń: 13193
    • Dodano: 2018-02-21 / 17:24
    • Komentarzy: 13

    26-latek nie żyje po wypadku do jakiego doszło w Faustiance (powiat Oleski)

    26-latek nie żyje po wypadku do jakiego doszło w Faustiance (powiat Oleski)

    (Fot. OSP Dalachów)

    Do czołowego zderzenia dwóch pojazdów doszło dziś około godziny 13:10 na drodze krajowej 42 w powiecie Oleskim (miejscowość Faustianka).

    Pomimo długiej reanimacji nie udało się uratować kierowcy forda, mężczyzna zmarł na miejscu. Na miejsce zdarzenia zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

    Zobacz takze Tata nie tylko od święta. Tak zaczyna się jedna z najważniejszych ról w życiu

    - Kierujący fordem focus 26-latek z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z Audi A4 kierowanym przez 26-letnią kobietę. Kierowcę ciężko było wydobyć z pojazdu i pomimo długiej reanimacji zmarł na miejscu. Kierująca audi kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Na tę chwilę nie mamy wiedzy jakich obrażeń doznała kierująca- tłumaczy asp. Stanisław Filak, asystent d/s prasowo-informacyjnych Komendy Powiatowej Policji w Oleśnie.

    Droga krajowa nr 42 na odcinku Kluczbork-Radomsko jest już przejezdna.
    reklama

    Więcej zdjęć

    26-latek nie żyje po wypadku do jakiego doszło w Faustiance (powiat Oleski)
    26-latek nie żyje po wypadku do jakiego doszło w Faustiance (powiat Oleski)

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2018-02-21 18:47:42 [31.175.194.*] id:1551525  
    VeganLord90s: Napisał postów [7], status [nowy] Reputacja
    pasow nie mial....

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2018-02-22 17:01:53 [79.228.93.*] id:1551577  
    anstel: Napisał postów [3800], status [VIP] Reputacja
    Ale może miał szelki ?
    2018-02-21 18:41:27 [217.250.96.*] id:1551523  
    iwonka.rybka: Napisała postów [307], status [maniak] Reputacja
    jedno zycie zakonczone, drugie zniszczone. Do konca zycia miec ten widok przed oczyma, swiadomosc ze sie kogos zabilo. Nie zazdroszce. Wspolczuje obu rodzinom, przyjaciolom. Tragedia wielu osob. (*)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2018-02-21 19:57:24 [83.230.46.*] id:1551537  
    KK 35947: Napisał postów [4450], status [VIP] Reputacja
    Nie że się kogoś zabiło tylko co najwyżej ktoś się o twoje auto zabił,kierujący z A4 nie był tutaj winny.
    2018-02-21 20:01:03 [83.230.46.*] id:1551539  
    KK 35947: Napisał postów [4450], status [VIP] Reputacja
    *kierująca.
    2018-02-21 20:26:53 [217.250.96.*] id:1551546  
    iwonka.rybka: Napisała postów [307], status [maniak] Reputacja
    fakt, masz racje, zle to ujelam.
    2018-02-21 20:06:00 [83.230.46.*] id:1551540  
    KK 35947: Napisał postów [4450], status [VIP] Reputacja
    Oczywiście zderzenie było "czołowe",jak widać na załączonym obrazku,szczególnie po nienaruszonym przodzie forda...Ja wiem jakiś mądry inaczej walnął taką bzdurę i wszystkie portale przepisują jak leci ,po co analizować to co widać...

    Nick:
    Treść:
    2018-02-21 18:48:19 [178.217.118.*] id:1551526  
    carl21: Napisał postów [396], status [pismak] Reputacja
    Do. Czołowego wypadku dwóch samochodów opel ford fokus i audi ja doliczyłem się trzech

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2018-02-21 19:29:26 [83.4.245.*] id:1551531  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    tak to właśnie autor - Aga Ko, opisała ........
    2018-02-21 19:59:43 [83.230.46.*] id:1551538  
    KK 35947: Napisał postów [4450], status [VIP] Reputacja
    Oj tam oj tam ,nie myślała co pisała tylko pisała co myślała...
    2018-02-21 19:34:55 [217.24.226.*] id:1551534  
    elektor 105: Napisał postów [313], status [pismak] Reputacja
    Szczere wyrazy współczucia,rodzinie i znajomym.

    Nick:
    Treść:
    2018-02-21 19:30:59 [83.4.245.*] id:1551532  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    :( :( :( - przykre

    Nick:
    Treść:
    2018-02-21 19:24:18 [31.0.39.*] id:1551527  
    rosomak201: Napisał postów [424], status [maniak] Reputacja
    No to opel, ford czy ałdi?

    Nick:
    Treść: