• 0
0
 
  • Autor: Majlan
  • Wyświetleń: 1613
  • Dodano: 2018-02-21 / 09:00
  • Komentarzy: 0

Ruszyły zapisy dla nowych drużyn do Opolskiej Ligi Orlika "OLO"

 
 
Ruszyły zapisy dla nowych drużyn do Opolskiej Ligi Orlika "OLO"

(Fot. archiwum)

 <i>Zobacz plakat.</i>

Zobacz plakat.

Masz swoją drużynę piłkarską? Chciałbyś podbić z nią opolskie Orliki? Nic prostszego - wystarczy, że zapiszesz się do Opolskiej Ligi Orlika "OLO"!

- To już jedenasta edycja tej imprezy. Właśnie ruszyły zapisy dla nowych drużyn do drugiej ligi - mówi Łukasz Wielichowski z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Opolu, koordynator rozgrywek.

Zapisy amatorskich ekip przyjmowane są pod adresem zapisy@mosir.opole.pl i potrwają do 25 lutego. Wpisowe - od maksymalnie 18-osobowej drużyny - wynosi 400 złotych.

- Rozgrywki odbywać się będą na Orlikach przy ulicy Bielskiej oraz Czaplaka w każdą niedzielę. Walka na boisku z pewnością będzie zacięta, bo we wrześniu, czyli przy okazji dwunastej edycji "OLO", chcemy utworzyć również trzecią ligę - wyjawia nam Wielichowski.

Przypomnijmy, w poprzedniej edycji "OLO" najlepsze okazały się ekipy APN Service (1. liga) oraz Morawiec Team (2. liga).
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".