• Autor: Dżacheć
    • Wyświetleń: 6404
    • Dodano: 2018-01-26 / 11:37
    • Komentarzy: 4

    33-latek przemycił do szpitala... narkotyki

    33-latek przemycił do szpitala... narkotyki
    33-latek przemycił do szpitala... narkotyki

    (KPP Głubczyce)

    Policjanci z Głubczyc znaleźli przy pacjencie ponad 21 gramów amfetaminy i susz roślinny. Mężczyzna schował je starannie przed personelem. Dopiero interwencja policjantów pomogła znaleźć zakazane używki. 33-latek usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

    14 stycznia, policjanci z Komisariatu w Kietrzu otrzymali zgłoszenie o dziwnie zachowującym się pacjencie w szpitalu. Personel szpitala podejrzewał, że 33-latek może być pod działaniem środków odurzających. Policjanci, którzy przybyli na miejsce natychmiast rozpoczęli przeszukanie pomieszczenia w którym znajdował się mężczyzna.

    Zobacz takze "Życzliwy" zgłosił chłopca sprzedającego lemoniadę. Strażnicy "zabezpieczyli" cały towar

    Już po krótkiej chwili funkcjonariusze znaleźli starannie ukryte narkotyki. Podopieczny szpitala wykorzystał odzież do tego by schować amfetaminę i susz roślinny. Zabezpieczone substancje zostały poddane badaniu narkotesterem, który wykazał, że jest to ponad 20 gramów amfetaminy i marihuany.

    Zgromadzone przez kietrzańskich policjantów dowody pozwoliły na przedstawienie 33-latkowi zarzutu posiadania znacznej ilości narkotyków. Podejrzanemu grozi kara do 10 lat więzienia.
    reklama

    Więcej zdjęć

    33-latek przemycił do szpitala... narkotyki

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2018-01-28 07:01:13 [89.64.51.*] id:1550244  
    LewLechistanu: Napisał postów [1448], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Ej no, skoro to miał w szpitalu to, to była lecznicz amfetamina.

    Nick:
    Treść:
    2018-01-26 18:48:27 [83.7.114.*] id:1550164  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    he he he - pacjencie lecz się sam - pojął dosłownie .....

    Nick:
    Treść:
    2018-01-26 13:25:17 [89.64.38.*] id:1550150  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Postanowił spróbować medycyny niekonwencjonalnej...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2018-01-26 16:24:25 [90.156.124.*] id:1550158  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Nie ma złego, co by na dobre nie wyszło; w więzieniu ponoć lepiej karmią.;)