• Autor: Aga_Ko
    • Wyświetleń: 9036
    • Dodano: 2018-01-24 / 18:03
    • Komentarzy: 5

    Alarm bombowy w uniwersyteckim "Niechcicu", ewakuowano studentów

    Alarm bombowy w uniwersyteckim "Niechcicu", ewakuowano studentów
    Władze uczelni otrzymały anonimowe telefoniczne zgłoszenie o rzekomo podłożonym ładunku w jednym z akademików Uniwersytetu Opolskiego. Policja nadal bada zasadność zgłoszenia.

    - Przed godziną 14:00 dostaliśmy informację od pracownika uniwersytetu, że otrzymali telefoniczne powiadomienie o ładunku wybuchowym, który miał być podłożony na jednym z pięter akademika "Niechcic" w Opolu. Administrator budynku podjął decyzję, żeby ewakuować studentów na czas akcji policyjnej. Policja cały czas sprawdza czy zgłoszenie jest zasadne. Na miejscu pracuje zespół pirotechniczny. W akcji udział bierze również przeszkolony do wynajdywania ładunków pies. Do tej chwili nie ma informacji, żeby zgłoszenie było prawdziwe - informuje st. sierż. Dariusz Świątczak z zespołu prasowego komendy wojewódzkiej policji w Opolu.

    Zobacz takze "Życzliwy" zgłosił chłopca sprzedającego lemoniadę. Strażnicy "zabezpieczyli" cały towar

    Do czasu wyjaśnienia sprawy studenci muszą pozostać poza akademikiem. Jeżeli zgłoszenie jest fałszywe, to za tego typu przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności nawet do 8 lat.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Alarm bombowy w uniwersyteckim "Niechcicu", ewakuowano studentów
    Alarm bombowy w uniwersyteckim "Niechcicu", ewakuowano studentów
    Alarm bombowy w uniwersyteckim "Niechcicu", ewakuowano studentów

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2018-01-24 20:26:18 [89.76.165.*] id:1550086  
    passion58: Napisała postów [682], status [rozpisany/na] Reputacja
    A debil już może czuć się złapany! Krótkie będą twoje chwile na wolności idioto.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2018-01-25 01:10:45 [78.11.110.*] id:1550101  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    Teologia - mogą nie chcieć go złapać...
    2018-01-24 19:38:22 [83.30.29.*] id:1550079  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    jeśli złapią czubka to nie wsadzać go do pierdla na 8 lat, tylko doyepać mu taką karę finansową że się zesra

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2018-01-24 20:20:00 [94.254.144.*] id:1550082  
    emsi: Napisał postów [1830], status [Szycha] Reputacja
    Dokładnie
    2018-01-24 23:57:50 [94.254.167.*] id:1550094  
    kierman: Napisał postów [222], status [maniak] Reputacja
    Popieram a jeśli to student to wydalenie z wpisem do akt żeby mial pod górkę w życiu