• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2849
  • Dodano: 2018-01-12 / 14:25
  • Komentarzy: 0

Wybieramy najbardziej efektowną "bramkę" 2017 roku

 
 
Wybieramy najbardziej efektowną "bramkę" 2017 roku

(Fot. TVP3 Opole)

Start plebiscytu! Wybieramy najbardziej efektowną "bramkę" 2017 roku. W pierwszej edycji w finałowym etapie znalazło się 20 goli, zarówno z futsalu, piłki nożnej mężczyzn jak i kobiet.

Rusza drugi już plebiscyt na Najpiękniejszego Gola Opolszczyzny, który w minionym roku zdobył dużą popularność. W ubiegłym roku opolski futbol obfitował w wiele ekscytujących momentów. Najbardziej widowiskowe z nich zostały zgłoszone do konkursu, który zorganizowała TVP3 Opole. Na uroczystej gali nagrodzono autorów 20-stu najpiękniejszych goli Opolszczyzny 2016 roku. W pierwszym plebiscycie I miejsce zajął Piotr Wochna/Berland Komprachcice Futsal Team, II miejsce: Katarzyna Dąbrowska/Unia Opole, a III miejsce: Beniamin Goreczka/LZS Racławiczki.

Również w tym roku można zgłaszać najbardziej zjawiskowe bramki. Laureaci plebiscytu zostaną nagrodzeni podczas uroczystej gali, zaplanowanej na 3 lutego. O tym kto okaże się zwycięzcą naszej zabawy zdecydują widzowie, którzy w drugim etapie będą głosować poprzez SMS.

- Piękne gole to ten element rywalizacji piłkarskiej dla którego na stadiony przychodzą kibice. Emocje związane z trafieniami są takie same w I jak i IV lidze. Dlatego chcemy zebrać jak najwięcej pięknych trafień i wyłonić w głosowaniu najbardziej urodziwe. Część bramek biorących udział w plebiscycie pochodzić będzie z archiwum TVP3 Opole a część z naboru który właśnie trwa - mówi Mateusz Magdziarz, dyrektor TVP3 Opole.


Wyjątkowej urody bramki można wysyłać na adres: gol2017@tvp.pl

Patronat 24opole
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".