• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3737
  • Dodano: 2018-01-09 / 11:12
  • Komentarzy: 2

  Zarząd Województwa Opolskiego kolejny raz wsparł WOŚP

  (Fot. Dżacheć)

  Opolscy marszałkowie oraz członkowie zarządu województwa przekazali dziś dary po raz kolejny wspierając finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczestnicy aukcji będą mogli wylicytować m.in wspólny dzień z Marszałkiem Andrzejem Bułą.

  - Dziękuję za to, że w tak trudnej sytuacji podejmujecie się robić tą wielką imprezę. Odrzucacie od siebie wszelkie zło, które wokół tego ktoś tworzy na rzecz dobra. W licytacjach uczestniczymy z wielką radością. Bogactwo darów jest takie, że każdy dla siebie coś znajdzie - mówił marszałek województwa Andrzej Buła podczas spotkania.

  Zarząd Województwa wspólnie przekazał na licytacje podwójne zaproszenie na tegoroczne Opolskie Konfrontacje Teatralne "Klasyka Polska", oraz podwójne zaproszenia na trzy koncerty Filharmonii Opolskiej. Marszałek Andrzej Buła zaproponował licytującym zaproszenie do spędzenia wspólnego dnia z...sobą samym, a oprócz tego zestaw sportowy, który składa się z torby, kijków do nordic walking, mini piłki, słuchawek bezprzewodowych i ręcznika. - Można spędzić ze mną dzień już od 7:30 do czasu nieograniczonego. Marszałek pracuje różnie, wszyscy o tym wiedzą. Scenariusz tego dnia postaram się pozostawić w gestii licytującego. - mówił Andrzej Buła.

  Wicemarszałek Stanisław Rakoczy zaproponował podwójne zaproszenie do Zamku w Mosznej, gdzie na zwycięzcę licytacji czeka nocleg ze śniadaniem. Dodatkowo pod młotek WOŚP pójdzie album "Piękno i gorycz sportu". Unikatową i bliską sercu publikację "Opolszczyzna w wielu smakach. Skarby dziedzictwa kulinarnego" przekazał członek zarządu Antoni Konopka.

  Na orkiestrową licytację wystawiona zostanie też unikatowa piłka do piłki ręcznej z podpisami zawodników Gwardii Opole, którą podarował Szymon Ogłaza, członek zarządu. - Przekazano mi ją podczas inauguracyjnego meczu w Okrąglaku w tym roku. Jest to absolutnie oficjalna piłka ligi ręcznej. Istotna i bardzo atrakcyjna rzecz dla kolekcjonerów. Mam nadzieję, że spotka się z równym zainteresowaniem co ubiegłoroczny pociąg - dodał Szymon Ogłaza, członek zarządu.


  reklama

  Więcej zdjęć

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2018-01-09 15:15:01 [185.127.20.*] id:1549276  
  matejko66: Napisał postów [2998], status [Szycha] Reputacja
  PISowcy też coś dadzą??? Taaa teraz mają żałobę po niedorozwoju antku...

  Nick:
  Treść:
  Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
  2018-01-10 22:07:04 [78.11.110.*] id:1549357  
  Stefan: Napisał postów [26972], status [VIP] Reputacja
  Łopatę, którą Tusk z Putinem w nocy z 9 na 10 kwietnia 2010 wykopali jar przed lotniskiem