• Autor: Aga_Ko
    • Wyświetleń: 22448
    • Dodano: 2018-01-06 / 01:24
    • Komentarzy: 7

    Chróścice: W pożarze spłonęły dwie osoby

    Chróścice: W pożarze spłonęły dwie osoby

    (Fot. Pav)

    Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło około 21:45 w piątek w Chróścicach. Dwie osoby nie żyją. Trwa ustalanie przyczyn pożaru.

    W piątek w godzinach wieczornych strażacy zostali zaalarmowani o pożarze, który miał miejsce w małym budynku mieszkalnym w Chróścicach. Z relacji strażaków wynika, że pomieszczenie, w którym przebywali dwaj mężczyźni składało się z letniej kuchni i kilku pomieszczeń gospodarczych. Na miejscu zdarzenia znaleziono dwa ciała, prawdopodobnie należące do mężczyzn.

    Zobacz takze "Życzliwy" zgłosił chłopca sprzedającego lemoniadę. Strażnicy "zabezpieczyli" cały towar

    Nie wiadomo dlaczego ofiarom nie udało się wydostać z budynku. -Budynek jest bardzo malutki, myślę, że prędkość rozprzestrzeniania się ognia zaważyła na tym, że mężczyźni nie zdołali się z niego ewakuować. Strażacy, którzy dojechali na miejsce zdarzenia jako pierwsi zwrócili uwagę na mocne płomienie wydostające się z okien budynku, drzwi wejściowe do pomieszczenia były spalone. W pomieszczeniu znajdował się mały piec typu "koza", możliwe że był używany przez ofiary - relacjonował st. kpt. Bartosz Raniowski, dowódca Jednostki Ratowniczo Gaśniczej nr 2 w Opolu.

    Na chwilę obecną nie są znane przyczyny pożaru i powód niewydostania się ludzi na zewnątrz. Na miejscu pracuje prokurator.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Chróścice: W pożarze spłonęły dwie osoby
    Chróścice: W pożarze spłonęły dwie osoby

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2018-01-06 23:11:17 [89.76.165.*] id:1549201  
    passion58: Napisała postów [682], status [rozpisany/na] Reputacja
    W Opolu na Zaodrzu na wale 7-8 letnia gównarzeria co dzień odpala petardy i nikt nie reaguje. Ciekawe skąd mają tyle kasy i co na to rodzice? W godzinach do południa powinni być w szkole.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2018-01-07 09:56:03 [185.127.20.*] id:1549208  
    matejko66: Napisał postów [2997], status [Szycha] Reputacja
    Patologia 500+...?
    2018-01-07 08:29:50 [94.254.149.*] id:1549207  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    Pewnie "nadojeni po uszy"

    Nick:
    Treść:
    2018-01-06 15:14:03 [46.134.135.*] id:1549188  
    rosomak201: Napisał postów [424], status [maniak] Reputacja
    Tegoroczna zima zbiera obfite żniwa. Szkoda tylko że normalni ludzie na tym cierpią a nie np ukraincy.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2018-01-06 15:55:42 [94.254.148.*] id:1549190  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    Albo Cyganie
    2018-01-06 20:01:20 [89.64.48.*] id:1549198  
    Peugeot406: Napisał postów [1082], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Nie narodowość decyduje o tym, kto jest normalny, a intelektualny poziom jego postów.
    2018-01-06 22:12:51 [46.134.186.*] id:1549199  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    To jesteś zerem, do tego cyganem albo banderowcom