• 0
0
  • Wyświetleń: 1217
  • Dodano: 2018-01-08 / 08:00
  • Komentarzy: 1
  • Artykuł sponsorowany

Zdobądź interesujący zawód

 
 
Zdobądź interesujący zawód
Początek roku to czas podejmowania postanowień i celów, które zrealizujemy w nadchodzącym czasie. Często chcemy wejść na nową ścieżkę kariery zawodowej. Warto w tym momencie poszerzyć swoje kompetencje, które skutecznie pozwolą rywalizować na rynku pracy. Szczególnie ważne jest przygotowanie praktyczne, a to w ramach swoich kierunków gwarantuje szkoła TEB Edukacja.

Oferta szkoły TEB Edukacja zawiera kierunki z różnych dziedzin, m.in.: kierunki medyczne, kosmetyczne, informatyczne, masażu, administracyjne i inne W trakcie trwającej teraz rekrutacji ostatni raz w ofercie znalazł się kierunek technika farmaceutycznego.

Kim jest technik farmaceutyczny?

Technik farmaceutyczny zajmuje się obsługą pacjentów w aptekach i punktach aptecznych. Ponadto, dzięki uzyskanej wiedzy i umiejętnościom, może on pracować przy produkcji leków, w hurtowniach farmaceutycznych, laboratoriach. Poza tym technik farmaceutyczny po trzech latach pracy w aptekach ogólnodostępnych może zostać kierownikiem punktu aptecznego, zatem jest to zawód z perspektywą awansu i rozwoju.

Warto podkreślić, że to już ostatni rok, gdy szkoły policealne będą rekrutować na kierunek Technik farmaceutyczny - od roku szkolnego 2018/2019 za sprawą decyzji Ministerstwa Edukacji Narodowej, nie będzie to już możliwe. Od przyszłego roku każdy, kto zechce pracować w aptece, będzie musiał udać się na studia i zdobyć tytuł magistra. Oznacza to, że kształcenie w zawodzie będzie trwało znacznie dłużej - zamiast dwóch lat potrzebne będzie aż pięć i pół roku. To zatem ostatni dzwonek, by rozpocząć naukę w szkole policealnej TEB i zdobyć niezbędne uprawnienia w ciągu czterech semestrów zajęć.

A może branża kosmetyczna?

Jeśli interesuje Cię pielęgnacja i uroda to już w 2 lata można otrzymać państwowy dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie Technika usług kosmetycznych i aplikować do gabinetów czy salonów kosmetycznych i spa, a także do firm kosmetycznych.
Chcąc odnieść sukces w branży, należy oferować usługi najwyższej jakości, a do tego konieczna jest praktyczna wiedza oraz znajomość najnowszych urządzeń, metod i technik. Profesjonalnie wyposażone pracownie i współpraca z firmami kosmetycznymi to jedna z największych zalet szkoły TEB Edukacja. Dzięki temu słuchacze przez cały czas trwania nauki rozwijają swoje umiejętności. Słuchaczka tego kierunku, Monika, podkreśla "Ważne, że pracownie w szkole są naprawdę bardzo dobrze i profesjonalnie wyposażone, a kosmetyki, z którymi pracujemy, są naprawdę markowe.". Podczas zajęć w TEB Edukacja słuchacze korzystają z profesjonalnych marek kosmetyków: Farmona, Bielenda, Kryolan oraz Inglot.

Informatyk - czyli kto?

Kwalifikacje w zawodzie technik informatyk można zdobyć już po 2 latach nauki w szkole policealnej, a w przypadku zawodu grafik komputerowy nawet w rok.
Na szczególną uwagę zasługuje propozycja Szkół TEB Edukacja, w której znajdują się kierunki informatyczne realizowane we współpracy z koncernem Microsoft. Współpraca ta umożliwia uczniom m.in. bezpłatny dostęp do najnowszego oprogramowania Microsoft, takich jak np.: Windows 7 i 8, SQL Server, Access, Project, Visio i Windows Server. Szkoły TEB Edukacja pracują na najlepszym sprzęcie ( m.in. firmy Apple) i systemach operacyjnych. Jako jedyni w Opolu posiadają własną pracownię gamingową w której słuchacze mogą doskonalić umiejętności z programowania gier komputerowych lub uczestniczyć w rywalizacjach e-sport.
Liczymy, że tekst Was zainspirował i pomógł określić Wasz wymarzony zawód oraz pomógł w realizacji noworocznego postawienia. Oby w 2018 udało się to każdemu spośród Was. 

Sprawdź szkołę TEB EDUKACJA na opolskim rynku: ZAPISZ SIĘ ONLINE
Opole ul. Reymonta 16; tel. 77 446 15 00

Artykuł sponsorowany

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2018-01-08 16:18:44 [83.4.157.*] id:1549257  
MGIEŁKA: Napisała postów [18027], status [VIP] Reputacja
"Zdobądź interesujący zawód" - markety czekają .........

Nick:
Treść: