• Wyświetleń: 1529
    • Dodano: 2017-12-02 / 20:14
    • Komentarzy: 1

Gwardia przegrała z Azotami Puławy

W sobotę opolscy szczypiorniści podejmowali we własnej hali Azoty Puławy. Niestety ciężka przeprawa i walka do ostatniej piłki, nie dała wygranej podopiecznym Rafała Kuptela. Puławianie triumfowali w Opolu 33-29 i wywożą ze stolicy Opolszczyzny cenne punkty.

Mimo bardzo dobrego początku meczu, opolanie nie utrzymali przewagi. Premierowe rzuty i akcje zwiastowały ciekawe sportowe widowisko. Tak też było. Azoty szybko wyrównały i zaczęła się walka łeb w łeb. Taki stan gry panował niestety tylko przez chwilę, bowiem do głosu doszli goście. Często obijali opolską siatkę, czym wypracowali sobie przewagę do przerwy. Połowa rozgrywki zakończyła się wynikiem 15-20.

Drugą część spotkania także wyśmienicie zaczęli gospodarze. Stopniowo malała przewaga przyjezdnych. Dzięki skutecznej grze między innymi Jankowskiego czy Mokrzkiego Gwardia zbliżyła się na jedno oczko do Azotów. Mało brakowało a bylibyśmy świadkami miłej niespodzianki. Los jednak chciał inaczej i puławianie w porę odzyskali siły. Ostatnie piłki należały właśnie do gości i to oni przycisnęli w samej końcówce. Ostatecznie Gwardziści przegrali u siebie z Azotami Puławy 29-33.

2017-12-05 00:19:18 [83.30.85.*] id:1547643
    tippmann: Napisał postów [7572], status [VIP] Reputacja