• Autor: Aga_Ko
    • Wyświetleń: 9689
    • Dodano: 2017-12-01 / 09:36
    • Komentarzy: 12

    Awaria - od godzin porannych nie ma ciepłej wody

    Awaria - od godzin porannych nie ma ciepłej wody

    (Fot. Archiwum)

    Od godzin porannych trwają prace przy poszukiwaniu miejsca awarii sieci ciepłowniczej w Opolu, prawdopodobnie awaria zlokalizowana jest na osiedlu Malinka

    W związku z wystąpieniem awarii sieci ciepłowniczej informujemy, że od wczesnych godzin rannych trwają próby jej lokalizacji, które wymagały zatrzymania pracy systemu ciepłowniczego w mieście Opolu. Sukcesywnie uruchamiamy poszczególne kierunki zasilania przywracając dostawę ciepła do dzielnic miasta Zaodrze, Centrum, Śródmieście i Chabrów - informuje Katarzyna Dobosiewicz, rzecznik prasowy ECO SA.

    Zobacz takze Już dziś koncert Oberschlesien i Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej w Opolu

    Na stronie ECO S.A. można śledzić aktualny stan przyłączania sieci.

    Wstrzymanie dostaw ciepła obejmuje na chwilę obecną dzielnice Malinka, os. Armii Krajowej począwszy od Dworca Wschodniego przy ul. Oleskiej. Z chwilą lokalizacji awarii wyłączony z pracy pozostanie jedynie obszar, który zasilany jest za pośrednictwem tego odcinka sieci. Wszystkich Państwa przepraszamy za trudności i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań aby przerwę w dostawie ciepła skrócić do niezbędnego minimum.

    Aktualizacja ECO:
    - Zlokalizowaliśmy miejsce rozszczelnienia sieci - jest to rejon ul. Sosnkowskiego na wysokości ul. Okulickiego.
    Przywracamy dostawę ciepła dla Os. Malinka i pracujemy, aby jak najszybciej usunąć awarię.
    Bez ciepła nadal pozostaje część Os. Armii Krajowej.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2017-12-01 22:15:42 [89.78.171.*] id:1547528  
    Patryk100: Napisała postów [1355], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Powiem tak: jestem za PIS, i to jest niePOdważalne. Ale jeżeli w poniedziałek PIS nie odwoła prezesa WuPeCu, który jest z PIS, to wypisuję się z PIS i za mną pójdą Milijony...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2017-12-02 14:16:08 [155.133.85.*] id:1547551  
    Polpha: Napisał postów [10075], status [VIP] Reputacja
    Nie dość ze jesteś debilem to jeszcze anaLfabetą
    2017-12-01 22:18:53 [89.78.171.*] id:1547529  
    Patryk100: Napisała postów [1355], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Mam nadzieję, że dziennikarze NTO będą w poniedziałek przed 8:00 u Prezesa i zapytają, jak zabezpieczył się przed AWARIAMI SIECI? I przy okazji zapytają, ile zarabia miesięcznie, OK? A tak w ogóle to czy ja go nie widziałem dzisiaj jak szusował na Ramzowej w Czechach?

    Nick:
    Treść:
    2017-12-01 20:21:23 [83.30.171.*] id:1547521  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    spokojnie, to tylko awaria:)

    Nick:
    Treść:
    2017-12-01 11:18:24 [178.43.49.*] id:1547492  
    SACHMET: Napisała postów [2909], status [Szycha] Reputacja
    Fakt, niema ciepłej wody:( Oby do świąt zdążyli:D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2017-12-01 18:09:29 [79.228.86.*] id:1547517  
    anstel: Napisał postów [3800], status [VIP] Reputacja
    Do świąt zdążysz dupę umyć spoko .
    2017-12-01 17:50:36 [178.252.17.*] id:1547514  
    PauloOp23: Napisał postów [3722], status [VIP] Reputacja
    I to się nazywa technologia 21wieku. Temperatura w nocy -2 i już pękają rury.Co będzie przy -10?

    Nick:
    Treść:
    2017-12-01 11:39:11 [178.43.49.*] id:1547494  
    SACHMET: Napisała postów [2909], status [Szycha] Reputacja
    Brawo! Już leci gorąca woda:)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2017-12-01 12:38:31 [46.134.21.*] id:1547500  
    Polpha: Napisał postów [10075], status [VIP] Reputacja
    To się w końcu umyj śmierdzieli
    2017-12-01 12:23:44 [83.12.217.*] id:1547499  
    krytycznie: Napisał postów [251], status [maniak] Reputacja
    Awaria jak zwykle na Sosnkowskiego. Ileż to razy już tam coś pękało...

    Nick:
    Treść:
    2017-12-01 11:44:13 [165.225.72.*] id:1547495  
    dontomasso: Napisał postów [4855], status [VIP] Reputacja
    jakos dziwne ze zawsze jak zaczyna sie okres grzewczy sa jakies awarie. ale tak to jest jak sie nie inwestuje w infrastrukture tylko kase po prezesach wyplaca

    Nick:
    Treść:
    2017-12-01 11:24:56 [178.252.38.*] id:1547493  
    duszkowski: Napisał postów [52], status [rozkręca się] Reputacja
    Jedna nitka zasila całe miasto?

    Nick:
    Treść: