• 0
0
 
  • Autor: Sportowy Krecik
  • Wyświetleń: 3064
  • Dodano: 2017-11-25 / 09:56
  • Komentarzy: 0

X edycja OLO za nami

 
 
X edycja OLO za nami

(APN Service)

 <i>(Fot. Dżacheć)</i>

(Fot. Dżacheć)

W ten weekend oficjalnie zakończyła się 10. edycja Opolskiej Ligi Orlika. Zwycięskimi ekipami odpowiednio w 1 i 2 lidze zostali: APN Service oraz Morawiec Team. Puchary, medale i dyplomy rozdane, teraz wszyscy miłośnicy gry na sztucznej murawie idą na zasłużoną przerwę. Mamy nadzieję, że kolejna edycja tego turnieju zgromadzi jeszcze więcej sympatyków futbolu na małym boisku.

I liga
Mistrzostwo w I lidze zdobyła drużyna APN Service, która zgromadziła na swoim koncie 30 punktów. Zaś dolna część tabeli należała do ekipy The Zigers, którzy w meczu barażowym powalczy o utrzymanie. Królem strzelców został Bartłomiej Musolf (Opolskie Żubry) z 18 bramkami na koncie. Nagrody powędrowały także do Macieja Michniewicza (Bajer Team) - najlepszy zawodnik oraz do Przemysława Choińskiego (Mortal Kombat) - najlepszy bramkarz w I lidze.

II liga
Najlepszą drużyną w II lidze została ekipa Morawiec Team z 29 punktami na koncie. W barażach o awans powalczy Just 4 Fun. Trzecią drużyną która bezpośrednio awansowała do 1 ligi jest drużyna Szopy na narzędzia. Królem strzelców został Sebastian Lupa (Szopa na narzędzia) z 16 bramkami na koncie. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Kacper Śnigórski (Melon Team), a bramkarzem Tomasz Walkowicz (FC Playmakers).

Mecz barażowy oraz superpuchar odbędą się 26 listopada 2017 roku na orliku przy ulicy Czaplaka:
10:30 THE ZIGERS - JUST 4 FUN
11:10 APN SERVICE - MORAWIEC TEAM
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".