• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 5394
  • Dodano: 2017-11-18 / 08:11
  • Komentarzy: 6

Opolanka Magdalena Krzemień powalczy o finał The Voice Of Poland

 
 
Opolanka Magdalena Krzemień powalczy o finał The Voice Of Poland

(Fot. Archiwum Prywatne)

Magdalena Krzemień od dawna związana jest muzycznie z mikrofonem. Można było usłyszeć o niej w wielu muzycznych programach. W sobotę stanie do walki o finał The Voice of Poland

W programie zostało już tylko 8 osób. Po sobotnim występie odpadnie połowa z nich. To już ostatnia szansa Magdaleny, by przebrnąć przez tą walkę i dostać się do wielkiego finału programu.

-Poszłam na zwykły pre-casting, wiadomo jak te castingi wyglądają. Czekałam cały dzień by zaśpiewać jeden utwór i wróciłam do domu. Po tygodniu dowiedziałam się, że przechodzę dalej i tu już zaczęła się przygoda. Podczas castingu w ciemno (jurorzy siedzą odwróceni tyłem do wykonawcy) odwróciły się wszystkie fotele. Wybrałam Marię Sadowską i był to mój najlepszy wybór - mówi Magdalena Krzemień, półfinalistka The Voice Of Poland.

Opolanka wzbudza zachwyt jury za każdym podejściem, w sieci również ma mnóstwo kibiców. Do tego czasu, oprócz głosów sms ważne zdanie mieli jurorzy programu, którzy oceniali przygotowanie i wykonanie utworów podczas występu. Było to idealne połączenie, które pozwalało Magdalenie przechodzić kolejne etapy. Wstęp do finału uzależniony jest od głosów sms widzów. Tutaj już sam talent, chęci i przychylność jury nie pomoże. Wokalistka jednak cały czas przygotowuje się pod okiem Marii Sadowskiej. -Maria jest wspaniałą trenerką. Jest osobą, która spędza z nami mnóstwo czasu, zaprasza do domu, jest więź emocjonalna. Awans do finału zapewniła mi piosenka Alicii Keys "Empire State of Mind". Nie mogę niestety zdradzić jaki przygotowałam repertuar na sobotę, bardzo się jednak cieszę, że czuć to poparcie. - dodaje Magdalena Krzemień.

Półfinałowy występ Magdaleny można zobaczyć w sobotę (18.11.2017) o godzinie 20:15 w TVP2.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".