• Autor: Aga_Ko
    • Wyświetleń: 5819
    • Dodano: 2017-11-08 / 15:08
    • Komentarzy: 19

    Pobili i znieważyli etnicznie. Grozi im do 3 lat więzienia.

    Pobili i znieważyli etnicznie. Grozi im do 3 lat więzienia.

    (Fot. Dżacheć)

    Dziś rano w Sądzie Rejonowym w Opolu rozpoczął się proces Dawida R. i Mireli O., o publiczne znieważenie z powodu przynależności etnicznej

    Zobacz takze Deskorolki, street art i koncert Włodiego. Dziś Plac Kopernika przejmie kultura uliczna

    Pokrzywdzona oraz oskarżeni, 23 letnia Mirela O. oraz 28 letni Dawid R. stawili się na pierwszym terminie rozprawy. Mirela O. oraz Dawid R. zostali oskarżeni o znieważenie z powodu przynależności etnicznej - romskiej, oraz pobicie. Oskarżeni nie przyznają się do zarzucanego im czynu, dodatkowo Dawid R. utrzymuje, że posiada duży szacunek do romskiej grupy etnicznej, oraz do starszych osób.
    Za wydarzenia z dnia 20 października 2015 roku oskarżonym grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Pobili i znieważyli etnicznie. Grozi im do 3 lat więzienia.

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2017-11-09 14:29:19 [83.15.12.*] id:1546132  
    pavulans: Napisał postów [1995], status [Szycha] Reputacja
    Niech powiedzą ze sa homoseksualni i wyjdzie ze to rom obraził ich ze wzgledu na ich orientacje seksualną.

    Nick:
    Treść:
    2017-11-08 15:53:50 [89.64.61.*] id:1546025  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Mirella brzmi jak mirabelka...blisko do dżesiki;)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [6]
    2017-11-08 16:56:52 [90.156.124.*] id:1546032  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Mirabelka kojarzy mi się nieodparcie z pewnym profesorem od owadów, przeważnie mocno spienionym na Wiejskiej, chociaż ostatnio jakby przycichł.Tu jak czytam chodzi o Mirele, nie wiem skąd masz te skojarzenia z Dżesiką....;)
    2017-11-08 18:50:05 [83.4.206.*] id:1546042  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    mirabelki - są takie śliwki ... ;D
    2017-11-08 19:45:24 [90.156.124.*] id:1546048  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Tak, to śliwki i jeszcze jest szczaw- to należy konsumować w pierwszej kolejności jak poczujesz głód wg. tego "Dietetyka roku" ;)
    2017-11-08 20:33:43 [89.64.61.*] id:1546059  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    ostra laska...ta mirella;)
    2017-11-08 20:34:06 [89.64.61.*] id:1546060  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    ciekawe czy fajną ma pupę?:D
    2017-11-09 12:44:52 [83.26.252.*] id:1546112  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    Jarosław dzwoni do Zbigniewa: Zbychu, zginęła mi sztuczna męska odbytnica. Dywersja, zacznij działać. Tak jest towarzyszu Jarosławie. Tydzień później: Towarzyszu Jarosławie w sprawie kradzieży sztucznej odbytnicy zatrzymano 400 dywersantów, 389 sie przyznało - zostali rozstrzelani. Na co tow. Jarosław: Nie spieszcie się tak towarzyszu Zbigniewie. Odbytnica się znalazła
    2017-11-08 18:06:12 [84.10.69.*] id:1546036  
    czerstwy70: Napisał postów [2138], status [Szycha] Reputacja
    a ja nie mam szacunku do mniejszości romskiej.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2017-11-08 19:39:26 [90.156.124.*] id:1546047  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Pociesz się, wcale nie jesteś w mniejszości.....ja też.
    2017-11-09 07:47:13 [188.146.45.*] id:1546094  
    GRZEŚ 17: Napisał postów [208], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    Dołączam do was
    2017-11-09 07:57:15 [83.4.206.*] id:1546096  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    i ja też
    2017-11-09 12:15:00 [31.0.83.*] id:1546111  
    rosomak201: Napisał postów [424], status [maniak] Reputacja
    Też nie cierpię tych złodziei.
    2017-11-09 06:39:30 [83.26.200.*] id:1546090  
    Gaz: Napisał postów [6326], status [VIP] Reputacja
    To już Tuska,nie można nazywać Dyzmą ??

    Nick:
    Treść:
    2017-11-08 16:18:21 [78.10.104.*] id:1546028  
    F16: Napisał postów [706], status [rozpisany/na] Reputacja
    Można znieważać grubasa, pedała, pijaka, nieroba, innego kibica, Niemca, ruska ...Nie powinno się, czasem jednak trudno tego uniknąć. Czy jak napiszę, że złodziejstwo wysysają z mlekiem matki, że żerują na systemie pomocy społecznej w całej europie....skąd te domy? znacie pracujących cyganów? To jest zniewaga czy raczej wyraz moich myśli i przekonań do których mam prawo.I mam prawo wyrażać je głośno. Też czuję się znieważony że moja ojczyzna i władza okazuje się bezradna w walce z niektórymi patologiami.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2017-11-08 20:37:10 [89.64.48.*] id:1546063  
    Ulka907: Napisała postów [198], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    Ano owszem znam pracujących Cyganów. To są Cyganie bułgarscy, którzy rozkładają stragany i handlują odzieżą, butami itp. Porównuję ich do naszych rodzimych i szczerze podziwiam.
    2017-11-08 20:16:28 [94.254.147.*] id:1546056  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    Uniewinnić,zbyt mała szkodliwość społeczna

    Nick:
    Treść:
    2017-11-08 19:49:12 [89.78.157.*] id:1546049  
    antyP.I.S.: Napisał postów [5725], status [VIP] Reputacja
    Ciawy dostały łomot i na psy poszły hah..ładnie

    Nick:
    Treść:
    2017-11-08 18:41:03 [89.74.189.*] id:1546037  
    JotPe: Napisał postów [5166], status [VIP] Reputacja
    Nie przyznawajcie się nigdy do niczego! KKK Opole! psy, to cienie bolki

    Nick:
    Treść: