• Wyświetleń: 2188
    • Dodano: 2017-11-05 / 00:16

Kolejna porażka UNI Opole

W sobotnim meczu na wyjeździe siatkarki uniwersyteckiej drużyny zmierzyły się z Radomką Radom. Niestety miejscowe wygrały w tym meczu 3:1, a opolanki muszą pogodzić się z kolejną porażką w tym sezonie.

Pierwszy set był wyśmienity w wykonaniu podopiecznych Patryka Fogla. Wyjście na powadzenie przez opolanki i konsekwentne utrzymanie różnicy punktowej doprowadziło do wygrania w premierowej odsłonie 25:14. Niestety był to jedyny set, w którym triumfowały nasze siatkarki.

W drugiej odsłonie gospodynie, można powiedzieć, odwdzięczyły się przyjezdnym i zwyciężyły 25:16. Remis w setach sprawił, iż kibice zgromadzeni na trybunach mogli liczyć na walkę ząb za ząb. Niestety nie było ów walki, a resztę odsłon wygrywały już tylko miejscowe.

Trzeciego seta radomianki wygrały do 20. Zawodniczki UNI nie poddały się i dalej chciały pokazać siatkarski pazur w tym spotkaniu. Niestety brak skuteczności i konsekwencji obfitowały w wiele błędów po stronie ekipy z Opola. W czwartym starciu miejscowe pokonały pomarańczową armię 25:15 i zwyciężyły w całym spotkaniu 3:1. Była to kolejna porażka UNI Opole w tym sezonie.

Gorzki smak przegranej opolanki mogą przełamać następnym spotkaniem, w którym zmierzą się już w najbliższą sobotę w Okrąglaku z Wisłą Warszawa.

2017-11-06 01:42:08 [194.29.180.*] id:1545893
    norman: Napisał postów [784], status [rozpisany/na] Reputacja