Zobacz takze
16 mln zł na Pomnik Czynu Powstańczego. Wicepremier ogłosił decycję WIDEO
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".















22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
18 czerwca
Odznaczenia państwowe i honorowe wręczone w Opolu
Bea1987: Napisała postów [1], status [żółtodziób]
Ludzie czy wy wogole myslicie co piszecie? I co z tego ze pracuja ukraincy? Czy oni nie sa ludzmi i nie moga pracowac! Co z tego ze 3 zmiany i tylko 2100. Tak krytukujecie ze powstalo 550 miejsc pracy. Jesli placa i system zmianowy nie odpowiada nie musi sie zatrudniac.A moze lepiej zalozcie firme zatrudnijcie te 550 osob i niech dostaja po 4 tysiace! Ja zyje od 10 lat za granica i co kokosow tez nie ma a jak ktos jedt nie robem to nim zostanie i nawet jak beda dawac mu 10 tys.zlotych bedzie mu malo A co do osob na zdjeciach to chyba na uroczystosci otwarcia trzeba byc powaznym a nie jak na wypadzie do klubu! Kazdy cos znajdzie by sie uczepic a tu za malo placa a tu bo pracownicy nie usmiechnieci. To zdjecia z oficjalnego otwarcia !!! Fajnie ze otwarli moze dzieki temu kilka osob za granice nie wyjedzie i nie bedzie die rozstawal z mezem/zona i dziecmi pomysliliscie pod tym wzgledem! Mowi sie ze Polska jest zacofanym krajem i niestety poziom niektorych komentarzy tylko to potwierdza