• Dodano: 2017-10-31 / 14:22

Opolscy judocy wracają z medalami Pucharu Polski

(Fot. OZJ w Opolu)

Niepełnosprawni judocy z KJ AZS Opole i UKS OKAY wystartowali w IX Memoriale im. Jigoro Kano w Poznaniu.

W niedzielę 29.10.2017 w Wesołej pod Warszawą rozegrano zawody Pucharu Polski Seniorek i Seniorów w judo. W zawodach wzięli udział reprezentanci opolskich klubów. Równolegle w Poznaniu wystartowali niepełnosprawni judocy z KJ AZS Opole i UKS OKAY

W Wesołej pod Warszawą Dominika Błach w kategorii wagowej -63kg zwyciężyła pokonując w finale Agatę Zacheję (WKS Gwardia Warszawa). Natomiast Bartosz Dobranowski (KJ AZS Opole) w kategorii wagowej -66kg
    stoczył cztery pojedynki. Trzy z nich wygrał przed regulaminowym czasem zdobywając zasłużony złoty medal.

W Poznaniu natomiast zaprezentowali się nasi niepełnosprawni judocy. W IX Memoriale im. Jigoro Kano podopieczni Trenerów Agaty Mróz-Pankowskiej oraz trenera Jerzego Dodziana zdobyli trzy medale, oraz dwa miejsca tuż za podium. Złoto zdobył Piotr Wasyliszyn, miejsca III - Artur Piecha i Tomasz Jurecki, na IV pozycji zakończyły Marta Telesz i Beata Jastrzębska. Był to debiut naszych reprezentantów na tej rangi zawodach.

2017-11-01 21:30:49 [37.47.162.*] id:1545637
    Polpha: Napisał postów [9427], status [VIP] Reputacja