• Autor: Dżacheć
    • Wyświetleń: 5153
    • Dodano: 2017-10-20 / 18:43
    • Komentarzy: 5

    Włamywali się do sklepów, wpadli w policyjną zasadzkę

    Włamywali się do sklepów, wpadli w policyjną zasadzkę
    Włamywali się do sklepów, wpadli w policyjną zasadzkę

    (Fot. KWP Opole)

    Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Opolu zatrzymali 2 mężczyzn podejrzanych o włamania. 40 i 31-latek wpadli w przygotowaną przez funkcjonariuszy zasadzkę. Odzyskano pieniądze i papierosy skradzione podczas jednego z włamań.

    11 października, po godzinie 23:00, dyżurny oleskiej policji przyjął zgłoszenie o usiłowaniu włamania do sklepu spożywczego w Gorzowie Śląskim. Informacją tą zainteresowali się kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Opolu, którzy zajmowali się sprawą 2 włamań z połowy września 2017 roku. Na podstawie zebranych dowodów podejrzewali, że przestępstwa te mogły popełnić te same osoby.

    Zobacz takze Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu

    Gdy po godzinie 1:00 w nocy dyżurny z Opola otrzymał zgłoszenie o kolejnym włamaniu - tym razem w Bierdzanach - kryminalni natychmiast przygotowali zasadzkę. Już po niespełna godzinie w ich ręce wpadli 2 mężczyźni. Byli to 40 i 31-letni mieszkaniec Opola. Przy nich funkcjonariusze znaleźli pieniądze i papierosy skradzione ze sklepu w Bierdzanach.

    Zatrzymani mężczyźni usłyszeli łącznie 4 zarzuty dotyczące włamań. Wartość strat w wyniku ich przestępczej działalności sięga blisko 5 000 złotych. Obaj decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące. Teraz grozi im kara nawet do 10 lat więzienia. Zdaniem śledczych sprawa jest rozwojowa - mężczyźni mogą mieć na swoim koncie jeszcze więcej włamań.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Włamywali się do sklepów, wpadli w policyjną zasadzkę

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2017-10-21 20:08:16 [185.117.84.*] id:1545034  
    jarekzopola: Napisał postów [1170], status [stały bywalec] Reputacja
    no tak masz racje mialo byc 11 pazdziernika :) ale dalej nie ma odpowiedzi :) wydaje mi sie ze cos na tej stronce "zdechlo" :)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2017-10-21 21:59:16 [90.156.124.*] id:1545035  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Drobna pomyłka w tekscie /datach a Wy zaraz aferę wielką robicie...chcesz jeden z drugim mieć na bieżąco info, to i licz się z drobnymi potknięciami redagującego- coś za coś.A tak na marginesie; odsyłam do regulaminu forum; "2.11. Odpisując na konkretny wpis/wątek nie dodawaj nowy temat, proszę.
    2017-10-21 22:01:12 [90.156.124.*] id:1545036  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Reasumując; gdzie i komu coś zdechło??? ;)
    2017-10-20 19:57:13 [185.117.84.*] id:1545019  
    jarekzopola: Napisał postów [1170], status [stały bywalec] Reputacja
    11 listopada ? a co to kronika ? czy wiadomosci ? :)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2017-10-20 23:07:17 [83.7.116.*] id:1545024  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    jest października, w tekście ........