Zobacz takze
Jechał pijany mimo dwóch dożywotnich zakazów. W aucie przewoził troje malutkich dzieci
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".


22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
18 czerwca
Odznaczenia państwowe i honorowe wręczone w Opolu
OP66: Napisała postów [20], status [nowy]
SEGREGOWAĆ nas będzie nowa KADRA bo MA BYĆ !!! Jak będzie zobaczymy i może kształcenie w przestrzeni słowa i interakcji z pacjentem przyniesie coś nowego. ZDROWYM BYĆ !!! Miłe słowa każdej osobie. Natomiast słowa w innym wymiarze brzmią ELEKTRYZUJĄCO !!! Ludzka solidarność i empatia. Znamy wiele przykładów życzliwości wobec chorych. Zdarzają się również zaskakujące doświadczenia pacjentów, gdy czyta że jest SEGREGOWANY !. Pełnomocnik Dyr. d/s Praw Pacjenta jest , ok. Leczenie szybsze OBIECANKI są a będzie pewnie jak zawsze... Słowami rozdmuchane wszem i wobec...... Mamy na przykład, często niemiłe traktowanie pacjenta czy to w rejestracji, czy w gabinecie lekarskim. Niedoinformowanie pacjenta i on kluczy, kluczy bo są procedury słyszy pacjent.... Gdzie w tym wszystkim był i będzie w końcu ten najważniejszy : PACJENT !. Tutaj jest namiastka zmiany, ok. Wiemy także, że Pacjent daje pracę i PENSJĘ PERSONELOWI SZPITALI, PRZYCHODNI !!! Pacjent wymaga wielu odniesień ważnych także nazewnictwa. Pacjent jednak czyta o sobie w WCM Opole na korytarzu oddziału ratunkowego WCM , drzwi pokój 9 i 10, cyt.: Ratunkowej SEGREGACJI Medycznej dla dzieci i dorosłych. Słowo niesie wydźwięk o rasowej barwie i śmietnikowym odniesieniu. Pełnomocniczka d/s Praw Pacjenta mówi wszystko zgodne z ustawą o Ratownictwie Medycznym takie zapisy tam są. Opryskliwa druga Pani w pokoju Pełnomocniczki mówi, tak nie będziemy rozmawiali wtrącając się w czasie rozmowy. Pytam, taki ludzki pkt. widzenia jak Pani to odbiera gdy segreguje się pacjentów... nie zostało to zrozumiane, w znaczeniu słowa, bez poruszenia zostało skwitowane: Ustawa , tyle.... NIE CHCĘ BYĆ SEGREGOWANY ! , bo podmiotowość osoby wymaga , podmiotowego określenia bez względu na ustawę.....