• Wyświetleń: 3143
    • Dodano: 2017-10-08 / 21:53
    • Komentarzy: 3

FK Odra Opole wygrała trzeci mecz z rzędu

W niedzielę, podczas 3. kolejki I Ligi futsalu, FK Odra Opole podejmowała przed własną publicznością AZS Malwee Łódź. Wygrana 5:3 po ciężkim spotkaniu to kolejne, już trzecie z rzędu zwycięstwo tej drużyny w występach na zapleczu futsalowej Ekstraklasy.

Początek spotkania należał do przyjezdnych. W premierowej odsłonie to oni oddali więcej strzałów na bramkę i wyszli na prowadzenie. Oczywiście opolanie także mieli dużo sytuacji podbramkowych, lecz słaba skuteczność była jednym z większych mankamentów tej ekipy w dzisiejszym meczu. Gole Bartłomieja Krysiaka i Emila Młynarczyka pozwoliły drużynie gości objąć dwubramkowe prowadzenie w tej części starcia. Mało satysfakcjonujący wynik dla gospodarzy 0:2 utrzymał się do przerwy.

Po zmianie stron było już zupełnie inaczej. Rewelacyjne nastawienie drużyny, aby szybko zniwelować straty i powalczyć z przeciwnikiem, było widoczne od pierwszej sekundy drugiej części meczu. Dwie bramki Michała Bieniasa oraz celne trafienie Michała Nowosielskiego dało prowadzenie 3:2 dla opolskiej Odry na 10 minut do końca spotkania. Wtem, wejściem smoka, popisał się Maciej Miga, który zmieniając jednego ze swoich kolegów, parę sekund po wbiegnięciu na parkiet zdobył kolejną bramkę dla gospodarzy. Rywale odpowiedzieli jeszcze jednym trafieniem Krysiaka, lecz na 3 minuty przed końcem, Igor Babanskykh, dopełnił tylko formalności. Mocnym strzałem ustalił wynik na 5:3 dla podopiecznych Tomasza Ciastki. Tym sposobem FK Odra Opole dopisała sobie kolejne zwycięstwo i jest jak do tej pory niepokonana w występach na zapleczu futsalowej Ekstraklasy.

Kolejny mecz nasi futsaliści rozegrają już w ten piątek na wyjeździe z Futsalem Nowiny.

2017-10-08 22:48:28 [46.134.57.*] id:1544397
    Polpha: Napisał postów [9436], status [VIP] Reputacja