• Autor: Dżacheć
    • Wyświetleń: 5480
    • Dodano: 2017-10-04 / 08:03
    • Komentarzy: 15

    Nietrzeźwy z narkotykami demolował samochody

    Nietrzeźwy z narkotykami demolował samochody

    (Fot. Policja)

    Sąsiedzka czujność, po raz kolejny okazała się niezastąpiona. Mieszkanka Brzegu słysząc za oknem podejrzane hałasy zaalarmowała policjantów. Dzięki reakcji zgłaszającej 21-latek, który usiłował się włamać do peugeota i daewoo - został zatrzymany.

    Informację o tym zdarzeniu oficer dyżurny odebrał w niedzielę w nocy. Zgłaszającą zaniepokoiły hałasy dobiegające z podwórza. Z jej relacji wynikało, że może to być dźwięk wybijanych szyb.

    Zobacz takze 16 mln zł na Pomnik Czynu Powstańczego. Wicepremier ogłosił decycję WIDEO

    Natychmiast na miejsce zostali skierowani mundurowi, którzy potwierdzili przypuszczenia zaniepokojonej mieszkanki Brzegu. Policjanci na jednym z podwórek w centrum miasta zobaczyli dwa samochody z wybitymi szybami. Od razu sprawdzili podwórko i chwilę później zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął uciekać. Po krótkim pościgu funkcjonariusze zatrzymali podejrzewanego mężczyznę. To 21-letni mieszkaniec Brzegu.

    W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy, a dodatkowo policjanci znaleźli przy nim porcję narkotyków. Badanie potwierdziło, że zabezpieczona substancja to metamfetamina.

    Straty wyrządzone przez zatrzymanego poszkodowani oszacowali na blisko 2 000 złotych. Mężczyzna usłyszał zarzuty usiłowania włamania i posiadania narkotyków, do których się przyznał. Teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2017-10-04 11:30:20 [89.64.45.*] id:1544017  
    kanclerz: Napisał postów [4906], status [VIP] Reputacja
    Ludzie schodzą na dno.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2017-10-04 15:38:52 [84.10.69.*] id:1544030  
    czerstwy70: Napisał postów [2138], status [Szycha] Reputacja
    chodzi ci o nurków?
    2017-10-05 13:29:34 [46.134.57.*] id:1544139  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    O Krety
    2017-10-04 09:42:12 [91.96.67.*] id:1544008  
    SACHMET: Napisała postów [2909], status [Szycha] Reputacja
    Kto może nie spać w nocy, w Brzegu?, zagadka dla forumowiczów:D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [7]
    2017-10-04 15:56:40 [87.149.145.*] id:1544033  
    sebastian325i: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    Lekaże, policjanci, strażacy... i wszyscy inni którzy pracują w nocy...
    2017-10-04 20:12:48 [90.156.124.*] id:1544081  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Lekarze* Blade.............
    2017-10-04 20:13:52 [93.179.192.*] id:1544082  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    i złodzieje;)
    2017-10-04 20:19:43 [90.156.124.*] id:1544085  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    A tak a propos.....gdzieś, kiedyś, ktoś tu pisał na forum, że jak ciekawska dochodzi kto nie śpi a kto śpi i z kim to przeważnie tzw. kociej mordki dostaje. Reasumując; lepiej pilnować własnego życia, własnych interesów a nie zajmować się cudzymi, bo przeważnie źle się na tym wychodzi.
    2017-10-04 20:20:25 [90.156.124.*] id:1544086  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Złodzieje też Demot, masz rację.
    2017-10-04 20:27:16 [93.179.192.*] id:1544088  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    no więc kto z kim śpi...przyznać się;)
    2017-10-05 10:10:16 [91.97.137.*] id:1544118  
    SACHMET: Napisała postów [2909], status [Szycha] Reputacja
    Odezwała się ta co nie śpi: Zgadła.... brawo!
    2017-10-04 17:48:53 [89.74.189.*] id:1544052  
    JotPe: Napisał postów [5166], status [VIP] Reputacja
    Coraz więcej narkomanów i alkoholików w Polsce. Bandyctwo kwitnie, a psy po stadionach latają. Co za kraj :-(

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2017-10-04 17:49:58 [89.74.189.*] id:1544053  
    JotPe: Napisał postów [5166], status [VIP] Reputacja
    Pozabijamy się na stadionach, a pałkarzom nic do tego.
    2017-10-04 17:42:52 [80.50.134.*] id:1544048  
    Batman123456789: Napisała postów [113], status [ ! Troll ! ]
    Mógł na komisariat wpaść i się zdetonować to by był pomysł piękny

    Nick:
    Treść:
    2017-10-04 08:27:10 [89.64.62.*] id:1544000  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Porcję...mała, dużą czy z zestawem powiększonym?;)

    Nick:
    Treść: