• Dodano: 2017-09-09 / 22:11
  • Komentarzy: 1

Gwardia wraca z punktami z Elbląga

(Fot. Archiwum)

W 2. kolejce PGNiG Superligi Gwardziści pokonali na wyjeździe Meble Wójcik 20:23. Pierwsza odsłona nie zwiastowała nic ciekawego dla opolan, lecz w drugiej połowie to goście przejęli inicjatywę i wygrali to spotkanie.

Podczas pierwszej połowy tego spotkania nad drużyną Gwardii zebrały się "ciemne chmury". Lepiej rozpoczęte starcie przez gospodarzy i więcej wykorzystanych sytuacji to ciężki początek na wyjazdowym parkiecie. Słabsza skuteczność strzelecka w szeregach opolskiego zespołu, działała na korzyść miejscowych, którzy na przerwę schodzili z prowadzeniem 13:10.

W drugiej połowie, na szczęście, wszystko wróciło na dogodne tory. Podopieczni Rafała Kuptela poprawili między innymi skuteczność strzelecką, dzięki której wyrównali, a później wyszli na prowadzenie w tym meczu. Miejscowi nie dogonili już Gwardzistów, którzy w całym meczu wygrali 20:23. Zawodnicy wracają razem z punktami do Opola, gdzie od teraz będą przygotowywać się już do kolejnego spotkania.

Następny mecz Gwardziści zagrają już 16 września, przeciwnikiem będzie Wybrzeże Gdańsk.

2017-09-11 08:43:11 [188.146.66.*] id:1542197
GRZEŚ 17: Napisał postów [144], status [wyjadacz] Reputacja