• Autor: Majlan
    • Wyświetleń: 21747
    • Dodano: 2017-09-08 / 08:05
    • Komentarzy: 25

    List gończy za Grzegorzem Dolińskim z Opola

    List gończy za Grzegorzem Dolińskim z Opola

    Poszukiwany Grzegorz Doliński. (Fot. KWP Opole)

    Policjanci z Komisariatu II Policji w Opolu, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Śródmieścia, poszukują Grzegorza Dolińskiego.

    Sąd skazał Grzegorza Dolińskiego na karę więzienia za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. 32-latek nie stawił się jednak w Zakładzie Karnym i ukrywa się przed organami ścigania. Dlatego Sąd Rejonowy dla Wrocławia Śródmieścia wydał za nim list gończy.

    Zobacz takze Jechał pijany mimo dwóch dożywotnich zakazów. W aucie przewoził troje malutkich dzieci

    Doliński urodził się 25 marca 1985 roku, jego ostatni adres zamieszkania to ul. Bielska 59/2 w Opolu.

    Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Grzegorza Dolińskiego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem II Policji w Opolu - tel. 77 422 26 250 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 997 lub 112.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2017-09-10 21:46:44 [84.10.157.*] id:1542169  
    kassaa: Napisała postów [34], status [nowy] Reputacja
    Już myślałam, że to jakiś seryjny morderca czy gwałciciel..

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2017-09-11 10:03:33 [94.254.226.*] id:1542212  
    norman: Napisał postów [782], status [rozpisany/na] Reputacja
    A ja myślę że to jest seryjny morderca uzbrojony w pojazd mechaniczny nad którym nie panuje bo jest pijany
    2017-09-08 11:46:36 [178.37.47.*] id:1541995  
    Rex: Napisał postów [4676], status [VIP] Reputacja
    Brawo rządz PiS i już widzimy pozytywne zmiany. Marze o Państwie w którym sady za jazdę po pijaku będą nakazywały umieszczać zdjęcia bandytów w prasie najlepiej w mediach elektronicznych (oczywiście nakazując im za to płacić np. zabezpieczając auto czy inny majątek). Publikować zdjęcia wszystkich bandziorków. Ostracyzm to najlepsza kara dla pijusów

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2017-09-10 21:57:50 [37.248.157.*] id:1542173  
    muszka82: Napisała postów [562], status [starszy pismak] Reputacja
    A ty co z PO? Nawet się nie przyznawaj bo to kompromitujace. Nikt już nie jest za PO bądź trendy a nie pase. Chyba nie chcesz żeby 500+ zabrali i uchodźców ściągnęli. Zastanów się na drogi raz nad tym co piszesz. A zmiana nie dobra ale super.
    2017-09-08 09:33:08 [83.10.109.*] id:1541985  
    pojarmen: Napisał postów [321], status [rozkręcił się] Reputacja
    Z prawdziwymi gangsterami maja układy a łapią młodych za marichuanę i scigaja pijaków kpina za nasze pieniądze

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2017-09-09 14:00:39 [178.43.18.*] id:1542049  
    Bodziulla: Napisał postów [2353], status [Szycha] Reputacja
    Kto nie ma układów ten nie ma prawa. Taki jeden to nie jest groźny dla nich, ale grupa już jest dla nich skomplikowana.
    2017-09-09 15:05:44 [176.111.138.*] id:1542054  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    i tu się mylisz z grupy zawsze się ktoś wyłamie ,zawsze!!!
    2017-09-08 09:25:18 [80.50.134.*] id:1541981  
    Batman123456789: Napisała postów [113], status [ ! Troll ! ]
    Co to za bzdury wykrywalności nie ma i ochłapy pokazują dramat z komedia

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2017-09-09 14:01:02 [178.43.18.*] id:1542050  
    Bodziulla: Napisał postów [2353], status [Szycha] Reputacja
    Komedia.
    2017-09-08 15:26:49 [185.127.21.*] id:1542011  
    karo1810: Napisał postów [208], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    Pysk pijanego pokażą, bo zwiał. Dlaczego nie pokażecie ile wam dziennie pedofilów, gwałcicieli, złodziei czy zabójców ucieka ? Pokażcie ich ryje !

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2017-09-09 13:58:32 [178.43.18.*] id:1542048  
    Bodziulla: Napisał postów [2353], status [Szycha] Reputacja
    Nie mogą, bo mają swoje prawa. Praw natomiast nie ma ofiara, bo nie wiadomo kto nią będzie. Bezsens.
    2017-09-08 19:46:21 [89.64.45.*] id:1542023  
    MegaTroll: Napisał postów [1442], status [rozpisany/na] Reputacja
    Podobny do rosohomo200 z tym, że rosohomka nawet nie stać na samochód.

    Nick:
    Treść:
    2017-09-08 16:22:50 [188.123.205.*] id:1542014  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    Szkoda że na imię dali mu Grzegorz.Powinni dać mu piękne francuskie imię Pierre.Pierre Doliński brzmi znacznie lepiej jak Grzegorz Doliński.

    Nick:
    Treść:
    2017-09-08 16:11:22 [185.117.84.*] id:1542012  
    jarekzopola: Napisał postów [1170], status [stały bywalec] Reputacja
    a nagrode dajcie, to sie ktos odezwie :) +500 dla donosiciela :DDD

    Nick:
    Treść:
    2017-09-08 09:26:02 [88.199.172.*] id:1541982  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    Zara na grzyby jada :)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2017-09-08 09:54:39 [89.76.167.*] id:1541986  
    Razor75: Napisał postów [1255], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    i to jest pozytywne!:}
    2017-09-08 10:10:45 [89.64.62.*] id:1541987  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    taaa....chyba jagodzianki...;)
    2017-09-08 10:40:22 [83.5.123.*] id:1541991  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    he, jagodzianki to pewno efekt uboczny grzybobrania .... ;D
    2017-09-08 14:05:51 [88.199.172.*] id:1542007  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    Tyle co mnie nogi rozbolały 4h chodzenia i trochę jagód sobie zjadłem, grzybów nie ma.
    2017-09-08 13:59:42 [188.146.33.*] id:1542006  
    Nikolaev: Napisał postów [505], status [pismak] Reputacja
    Jaki czystojniak :)

    Nick:
    Treść:
    2017-09-08 09:29:09 [80.50.134.*] id:1541984  
    [moderacja]: Napisała postów [113], status [ ! Troll ! ]
    [moderacja]
    [-7]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2017-09-08 11:54:45 [178.37.47.*] id:1541997  
    Rex: Napisał postów [4676], status [VIP] Reputacja
    Ktoś z rodziny? niezła patologia
    2017-09-08 10:27:09 [178.43.51.*] id:1541988  
    SACHMET: Napisała postów [2909], status [Szycha] Reputacja
    Wstawiajcie lepiej facjaty oszustów, złodziei, pedofilów, a nie drobnego pijaczka. Taki prędzej czy później zostanie złapany.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2017-09-08 11:53:49 [178.37.47.*] id:1541996  
    Rex: Napisał postów [4676], status [VIP] Reputacja
    Tych też trzeba pokazywać sady mają taka możliwość, ale tego nie robią po co te kary w zawiasach lepiej pijaków i złodziejszaków facjaty publikować w mediach elektronicznych. I to jest skuteczny bat na plagi pijaństwa i złodziejstwa. A w przypadku recydywy obligatoryjnie bo każdemu może się zdarzyć jazda po pijaku czy tez na kacu. Reforma sadów musi być zrobiona to jest podstawa
    2017-09-08 09:27:32 [80.50.134.*] id:1541983  
    Batman123456789: Napisała postów [113], status [ ! Troll ! ]
    Parodia policyjna akademia 2

    Nick:
    Treść: