• Wyświetleń: 4720
  • Dodano: 2017-09-01 / 08:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  4 września rusza jesienna ramówka w TVP3 Opole. Więcej pasma regionalnego!

  Rekordowa ilość propozycji programowych i dłuższe pasmo regionalne. TVP3 Opole na jesienną ramówkę 2017 przygotowała wyjątkowo obfitą ofertę. Obok dobrze znanych pozycji jak "Kurier Opolski", "O!polskie o poranku" czy "Za kierownicą" pojawią się też nowe formaty: "Ponadnormatywni", "Z Gajaną Fit-Tajemnice" czy "Z brzytwą na gardle".

  Widzowie regionalnego pasma TVP3 Opole od 4 września będą mogli poznać bogatszą ofertę stacji. - Do "Kuriera Opolskiego" o 18:30 i 21:00 dołącza Kurier Opolski Flesz o 16:30. Z kolei poranne pasmo wydłużamy do godziny 9:00. 5 dni w tygodniu rozpoczynać będziemy programem "O!polskie o poranku", który w środy będzie rozszerzony o dodatkowy blok, nadawany od 8:00 w paśmie ogólnopolskim - wylicza Mateusz Magdziarz, dyrektor TVP3 Opole. - W pozostałe dni robocze w tym paśmie pojawią się nowe, autorskie formaty: "Z sieci", "Drogowskaz kulturalny" czy "Sportowa dycha" - dodaje.

  TVP3 Opole już w wakacje rozpoczęła prace nad serialem dokumentalnym poświęconym transportowi ponadnormatywnemu. - To dla wielu użytkowników dróg czarna magia. "Ponadnormatywni" mają przybliżyć kierowcom czym jest przewóz wielkich gabarytów. Zabierzemy ich w podróż zarówno po Polsce jak i Europie. Będziemy odkrywać tajniki tej wymagającej profesji - mówi Adam Wołek, dziennikarz TVP3 Opole.

  W gronie premier na antenie TVP3 Opole jesienią pojawi się także program publicystyczny "Z brzytwą na gardle", którego gospodarzem będzie Iwona Statucka, znana opolska barberka a także lifestylowy cykl "Z Gajaną Fit-Tajemnice" w którym Gajana Galstjan odwiedzi kluby fitness i odkryje tajniki zdrowego żywienia. - To kolejne nowości ale w ofercie pozostają także "Studencki Kwadrans" realizowany we współpracy z Politechniką Opolską i Uniwersytetem Opolskim a także "Opolski Wehikuł Czasu", który na naszej antenie zawitał w wakacje - wylicza dyrektor TVP3 Opole.

  Na stałe do ramówki regionalnego nadawcy wchodzi też niedzielna Msza Święta z Opolskiej Katedry. Jej początek o godzinie 9:00. - Transmisje zapoczątkowaliśmy w wakacje. Od września zawitają one także na ogólnopolską antenę. Mszę z Katedry Opolskiej pokaże bowiem TVP3 - wyjaśnia Łukasz Strząbała, sekretarz programowy TVP3 Opole. - Jesienią w naszej ofercie na pewno pojawi się też kilka transmisji sportowych. Każdą z tych propozycji będziemy promować indywidualnie - dodaje.

  Szczegółową ofertę jesiennej ramówki TVP3 Opole można znaleźć na stronie opole.tvp.pl oraz na oficjalnym profilu stacji na portalu Facebook.com

  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.