• Wyświetleń: 4393
  • Dodano: 2017-09-01 / 08:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  4 września rusza jesienna ramówka w TVP3 Opole. Więcej pasma regionalnego!

  4 września rusza jesienna ramówka w TVP3 Opole. Więcej pasma regionalnego!
  Rekordowa ilość propozycji programowych i dłuższe pasmo regionalne. TVP3 Opole na jesienną ramówkę 2017 przygotowała wyjątkowo obfitą ofertę. Obok dobrze znanych pozycji jak "Kurier Opolski", "O!polskie o poranku" czy "Za kierownicą" pojawią się też nowe formaty: "Ponadnormatywni", "Z Gajaną Fit-Tajemnice" czy "Z brzytwą na gardle".

  Widzowie regionalnego pasma TVP3 Opole od 4 września będą mogli poznać bogatszą ofertę stacji. - Do "Kuriera Opolskiego" o 18:30 i 21:00 dołącza Kurier Opolski Flesz o 16:30. Z kolei poranne pasmo wydłużamy do godziny 9:00. 5 dni w tygodniu rozpoczynać będziemy programem "O!polskie o poranku", który w środy będzie rozszerzony o dodatkowy blok, nadawany od 8:00 w paśmie ogólnopolskim - wylicza Mateusz Magdziarz, dyrektor TVP3 Opole. - W pozostałe dni robocze w tym paśmie pojawią się nowe, autorskie formaty: "Z sieci", "Drogowskaz kulturalny" czy "Sportowa dycha" - dodaje.

  TVP3 Opole już w wakacje rozpoczęła prace nad serialem dokumentalnym poświęconym transportowi ponadnormatywnemu. - To dla wielu użytkowników dróg czarna magia. "Ponadnormatywni" mają przybliżyć kierowcom czym jest przewóz wielkich gabarytów. Zabierzemy ich w podróż zarówno po Polsce jak i Europie. Będziemy odkrywać tajniki tej wymagającej profesji - mówi Adam Wołek, dziennikarz TVP3 Opole.

  W gronie premier na antenie TVP3 Opole jesienią pojawi się także program publicystyczny "Z brzytwą na gardle", którego gospodarzem będzie Iwona Statucka, znana opolska barberka a także lifestylowy cykl "Z Gajaną Fit-Tajemnice" w którym Gajana Galstjan odwiedzi kluby fitness i odkryje tajniki zdrowego żywienia. - To kolejne nowości ale w ofercie pozostają także "Studencki Kwadrans" realizowany we współpracy z Politechniką Opolską i Uniwersytetem Opolskim a także "Opolski Wehikuł Czasu", który na naszej antenie zawitał w wakacje - wylicza dyrektor TVP3 Opole.

  Na stałe do ramówki regionalnego nadawcy wchodzi też niedzielna Msza Święta z Opolskiej Katedry. Jej początek o godzinie 9:00. - Transmisje zapoczątkowaliśmy w wakacje. Od września zawitają one także na ogólnopolską antenę. Mszę z Katedry Opolskiej pokaże bowiem TVP3 - wyjaśnia Łukasz Strząbała, sekretarz programowy TVP3 Opole. - Jesienią w naszej ofercie na pewno pojawi się też kilka transmisji sportowych. Każdą z tych propozycji będziemy promować indywidualnie - dodaje.

  Szczegółową ofertę jesiennej ramówki TVP3 Opole można znaleźć na stronie opole.tvp.pl oraz na oficjalnym profilu stacji na portalu Facebook.com

  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.