• 0
0
  • Autor: Majlan
  • Wyświetleń: 2237
  • Dodano: 2017-08-08 / 12:25
  • Komentarzy: 1

Zapisz się do jesiennej rundy Opolskiej Ligi Orlika!

 
 
Zapisz się do jesiennej rundy Opolskiej Ligi Orlika!

(Fot. archiwum)

 Zobacz plakat.

Zobacz plakat.

Już po raz kolejny wszyscy zwolennicy piłkarskich zmagań na boiskach typu Orlik mogą zgłaszać swoje drużyny do OLO - Opolskiej Ligi Orlika. Warto się spieszyć - liczba miejsc jest ograniczona.

- By zgłosić zespół wystarczy wysłać maila na adres zapisy@mosir.opole.pl. W wiadomości proszę podać imię i nazwisko osoby zgłaszającej, numer telefonu i nazwę drużyny - informuje Łukasz Wielichowski z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Opolu.

- Zgłoszenia przyjmujemy do piątku 11 sierpnia, do godziny 14:00. Wpisowe pozostaje bez zmian i wynosi 400 złotych od drużyny - słyszymy.

Przypomnijmy - w OLO mogą brać udział zawodnicy, którzy ukończyli 16 lat. W drużynie - oprócz amatorów - dopuszcza się także uczestniczenie w meczach 2 zawodników czynnych w klubach, maksymalnie w B klasie na boiskach trawiastych. Zespół może zgłosić maksymalnie 18 zawodników.

Poprzednią, dziewiątą edycję Opolskiej Ligi Orlika wygrała ekipa Opolskich Żubrów. W drugiej lidze triumfowali FC Medycy. Start jubileuszowej edycji zaplanowano na 3 września.
Patronat 24opole
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2017-08-08 18:58:08 [77.254.63.*] id:1539492  
alpin32: Napisał postów [593], status [rozpisany/na] Reputacja
Czy w tej edycji zagra drużyna oszusta z komisu samochodowego obok Auchana?

Nick:
Treść: