Zobacz takze
Deskorolki, street art i koncert Włodiego. Dziś Plac Kopernika przejmie kultura uliczna
Zobacz takze
IMGW wydał ostrzeżenie dla województwa opolskiego
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".








22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
18 czerwca
Odznaczenia państwowe i honorowe wręczone w Opolu
kiri28: Napisał postów [1], status [żółtodziób]
Nieprawda jest to co mówi rzecznik KW PSP w Opolu. Byłem na miejscu akcji praktycznie od początku przyjazdu pierwszych jednostek. Ogniem objęta była Hala produkcyjna natomiast pobliskie domostwo było nienaruszone. Sytuacja zaczęła pogarszac się z czasem wypompowania wszystkich zasobów wody z wozów bojowych. Wozy te musiały jechać kilka kilometrów i stac w ogromnych kolejkach żeby dotankowac wodę z jednego czy dwóch czynnych hydrantow w wiosce, ponieważ hydrant znajdujący się obok tartaku w przedziwny sposób był akurat zepsuty. Według opinii innych ludzi i także mojej akcja była prowadzona chaotycznie za co nie winie strażaków bo to nie ich wina iż brakło wody. Budynek mieszkalny zaczol palić się około 30 min po przyjeździe pierwszych jednostek. Współczuję wlascicielom bo stracili cały dorobek swojego życia przez niedociaglosci które spowodował zarządca zajmujący się konserwacja hydrantow. O ile mi wiadomo taka konserwacja powinna odbywać się raz w roku.