• Autor: Majlan
    • Wyświetleń: 27568
    • Dodano: 2017-06-27 / 21:30
    • Komentarzy: 16

    Burza w obiektywach naszych Czytelników

    Burza w obiektywach naszych Czytelników

    (Fot. Czytelnik Marek)

    Przez Opolszczyznę przechodzą burze niosące ze sobą silne opady deszczu i gradu. Nasi Czytelnicy nieokiełznaną siłę natury uwiecznili na zdjęciach i filmach.

    Zobacz całą galerię!

    Zobacz takze Zełenski odesłał Order Orła Białego. Odpowiedź na decyzję prezydenta Nawrockiego

    Jeśli chcecie, by wasze zdjęcia lub filmy znalazły się na naszej stronie, wyślijcie je na adres redakcja@24opole.pl wraz ze swoim imieniem i miejscem zrobienia zdjęcia lub nagrania filmu.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2017-06-28 21:03:45 [83.30.41.*] id:1534314  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    artykuł dupę urywa:)))
    [-4]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2017-06-28 23:11:55 [192.121.46.*] id:1534335  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Czyli, już jej nie masz?:D
    2017-06-28 09:43:16 [91.97.152.*] id:1534244  
    SACHMET: Napisała postów [2909], status [Szycha] Reputacja
    Fajne foty, lubię patrzeć na to zjawisko. Gorzej z moimi domownikami, uciekają od okna:D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2017-06-28 23:11:07 [192.121.46.*] id:1534334  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Ty tak, ja tam wolę nie widzieć tych "pięknych zjawisk":D
    2017-06-28 09:10:14 [79.187.170.*] id:1534232  
    fuksik: Napisał postów [999], status [stały bywalec] Reputacja
    Co to są Klipy z burzy?

    Nick:
    Treść:
    2017-06-28 08:21:38 [178.252.22.*] id:1534208  
    chrząszcz: Napisał postów [5757], status [VIP] Reputacja
    miałem zapaskudzone przez ptaki auto, teraz po burzy lśni się jakby z myjni wyjechało, zostało parę groszy na później

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2017-06-28 08:44:24 [91.212.223.*] id:1534213  
    The Naturator: Napisał postów [2367], status [Szycha] Reputacja
    Następnym razem wystaw pranie na balkon to też zaoszczędzisz
    2017-06-28 08:45:46 [83.22.250.*] id:1534214  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Widziałam na filmiku jak jeden kabriolet kąpał się w deszczu w Opolu :D :D
    2017-06-28 08:46:10 [83.22.250.*] id:1534215  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Trochę było mi go szkoda :(
    2017-06-28 08:47:14 [194.151.189.*] id:1534216  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    Bo to pranie tapicerki było
    2017-06-28 08:50:55 [83.22.250.*] id:1534218  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    ...szkoda, że takie
    2017-06-28 08:15:44 [178.43.254.*] id:1534206  
    WojtekCzarny: Napisał postów [80], status [ ! Troll ! ]
    nakoorfialo az milo
    [-4]

    Nick:
    Treść:
    2017-06-28 06:47:36 [165.225.72.*] id:1534204  
    dontomasso: Napisał postów [4855], status [VIP] Reputacja
    no i czym sie tu podniecac? burze byly, sa i beda.

    Nick:
    Treść:
    2017-06-27 22:50:41 [178.43.16.*] id:1534198  
    Lilou7: Napisała postów [561], status [rozpisany/na] Reputacja
    Nieźle łupiło, z każdej strony!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2017-06-28 06:43:03 [83.30.48.*] id:1534203  
    east: Napisał postów [651], status [rozpisany/na] Reputacja
    Ale, że co i komu ukradło?
    2017-06-28 01:52:00 [194.151.189.*] id:1534201  
    [moderacja]: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    [moderacja]
    [-5]

    Nick:
    Treść: