• 0
0
 
  • Wyświetleń: 2801
  • Dodano: 2017-06-06 / 16:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Półkolonie Artystyczno-Taneczne w Akademii Tańca RAMADA

 
 
Półkolonie Artystyczno-Taneczne  w Akademii Tańca RAMADA
Akademia Tańca RAMADA zaprasza wszystkie dzieci w wieku 5-11 lat na czas wypełniony zabawą, działaniami artystycznymi, tańcem oraz innymi wieloma atrakcjami. Razem z nami przez trzy turnusy, w niedużych grupach będzie można spędzić czas zabawowo i bez nudy.

Główną częścią programu są zajęcia artystyczno-taneczne, które odbywają się pod czujnym okiem instruktorów - pedagogów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Nie trzeba umieć tańczyć wystarczy chcieć się poruszać. Dzieci będą mogły poznawać nowe kroki i style oraz uczyć się choreografii ale też będą podchodziły do wielu projektów plastycznych i artystyczno - kreatywnych. Na dzieci czeka dużo innych przyjemności, zarówno na terenie Akademii Tańca Ramada, jak i na świeżym powietrzu. Atrakcje są zróżnicowane ze względu na wybrany turnus. Jedno jest pewne - wspólnie z dziećmi będziemy odkrywać zakątki Opola, poszerzać swoją wiedzę oraz rozwijać nowe pasje! Odwiedzimy salę zabaw dla dzieci, zobaczymy jak działa manufaktura cukierków, wybierzemy się na wycieczkę do ZOO i na basen oraz przeżyjemy wiele innych przygód.

Wszelkie informacje o terminach, warunkach udziału i zapisach można znaleźć pod na stronie:
www.ramada.manifo.com


I turnus 26.06 - 30.06.2017

II turnus 3.07 - 7.07.2017

III turnus 10.07 - 14.07.2017

Zobacz jak wyglądała nasza półkolonia w zeszłym roku:

Artykuł sponsorowany

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.