Zobacz takze
16 mln zł na Pomnik Czynu Powstańczego. Wicepremier ogłosił decycję WIDEO
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".





22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
22 czerwca
Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu
peeterdream: Napisał postów [839], status [stały bywalec]
Miasto poczyniło wszelkie możliwe kroki, aby klub AZS UO pozbawić sponsora. Od 1 czerwca nie będzie już wsparcia finansowego ze strony ECO, który jest we władaniu ludzi wskazanych przez Ratusz, po to aby drużyna pana radnego Wróbla (AZS Politechniki Opolskiej) mogła otrzymać pełną pulę z miejskich dotacji, a drużynie uniwersyteckiej zabrać wszystkie możliwe środki, aby się zespół rozsypał. Ot taka gra fair-play. Można zapewnić pana Rola i spółkę, że ten młody zespół się nie "rozsypie". Mało tego, będzie sobie lepiej radził niż ten reżimowy. Z prostej przyczyny. Ma pełne wsparcie ze strony kibiców ! Tam gdzie są relacje, znajdą się też pieniądze, a za nimi przyjdą też później sukcesy. A tym, którzy doprowadzili do tego, za rok pokaże się środkowy palec przy urnach wyborczych i już raczej nie będziecie świadkami tych przyjemnych chwil dla AZS UO, będąc u sterów władzy !