• Autor: Sportowy Krecik
    • Wyświetleń: 3134
    • Dodano: 2017-05-21 / 00:04
    • Komentarzy: 5

    Gwardia przegrała ostatni mecz sezonu

    Gwardia przegrała ostatni mecz sezonu

    (Fot. Dżacheć)

    Ostatnie zmagania Gwardii Opole w tym sezonie to rywalizacja z Chrobrym Głogów o Puchar PGNiG Superligi. Niestety rywale okazali się lepsi, lecz zwycięzcę tego spotkania wyłoniły dopiero rzuty karne. Ostatecznie Gwardia przegrała 40:41 i tym sposobem zakończyła rozgrywki na ten sezon.

    Zobacz takze Zostawiła dziecko tylko na chwilę? Kilkanaście minut może wystarczyć do tragedii

    Opolanie doskonale weszli w to spotkanie. Początkowe prowadzenie Gwardii najpierw 4:1, a potem 6:1 to wyśmienity start premierowej odsłony. Przewaga punktowa utrzymywała się do połowy tej części rozgrywki. W dalszej części meczu opolanom spadła skuteczność strzelecka, a celność rzutów przeszła na drugą stronę parkietu. Przyjezdni mozolną pracą doprowadzili do remisu i w samej końcówce pierwszej połowy wyszli na prowadzenie. Zawodnicy do szatni schodzili z widniejącym na tablicy wyników rezultatem 17:18.

    Początek drugiej części meczu to znów dobre natarcia po stronie gwardzistów. Odrobili straty i wyszli na prowadzenie. Nie umieli jednak utrzymać różnicy punktowej. Goście wyrównali i znów przejęli inicjatywę w tym spotkaniu. Końcowe minuty regulaminowego czasu gry to emocje jak w kalejdoskopie. Na kilka minut przed syreną to Chrobry prowadził, lecz agresywna i skuteczna gra opolan pozwoliła wyrównać do stanu po 32. Remis utrzymał się do końcowego gwizdka.

    Zobacz takze Nocny pożar samochodu przy budynku wielorodzinnym. Ogień objął także drugi pojazd

    Dogrywka także nie wyłoniła zwycięzcy. W ciągu doliczonego czasu obie drużyny zdobyły tyle samo bramek i znów mieliśmy remis 38:38.

    Rzuty karne: Adamski 1, Siwak 1, Łangowski 0, Mokrzki 0, Jankowski 0
    Miszka 1, Babicz 1, Kubała 1, Sadowski 0, Sobut 0
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2017-05-22 17:36:55 [89.74.189.*] id:1528207  
    JotPe: Napisał postów [5166], status [VIP] Reputacja
    Najlepszy sezon Gwardii od lat! Brawo!

    Nick:
    Treść:
    2017-05-21 00:38:48 [178.43.254.*] id:1527863  
    WojtekCzarny: Napisał postów [80], status [ ! Troll ! ]
    no to mega wynik znowu w leb! to zrobili promocje w komprachcicach jak cholera! wyglonda na to ze zajma ostatnie miejsce

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2017-05-21 13:23:10 [46.128.26.*] id:1527963  
    Jerry: Napisał postów [5178], status [VIP] Reputacja
    No, WYGLONDA na to...
    2017-05-21 13:25:28 [83.22.140.*] id:1527964  
    szaman44: Napisał postów [628], status [rozpisany/na] Reputacja
    slazak pisał
    2017-05-21 13:19:46 [83.22.140.*] id:1527962  
    szaman44: Napisał postów [628], status [rozpisany/na] Reputacja
    szkoda że nie byłem...GRATULACJE gdyby oderka miał takie miejsce w 1 lidze P.N to były by zachwyty.

    Nick:
    Treść: