• Autor: Joanna_eM
    • Wyświetleń: 6311
    • Dodano: 2017-04-28 / 14:04
    • Komentarzy: 10

    Zima na zdjęciach naszych Czytelników

    Zima na zdjęciach naszych Czytelników

    Zima w Prószkowie. (fot. Czytelnik)

    Nie ma chyba dziś w regionie osoby, której nie zdziwiłby widok za oknem. Mamy koniec kwietnia, a wydaje się jakbyśmy mieli styczeń. Od rana z całego województwa napływają do naszej redakcji zdjęcia Czytelników, którzy sfotografowali ten nagły powrót zimy.

    Pan Tomasz z Opola podesłał nam fontannę na pl. Daszyńskiego.

    Zobacz takze Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu

    Pani Patrycja wysłała nam zdjęcie swojej czereśni. Pani Palmira pokazała nam jak wygląda dziś Olesno.

    Z kolei Pan Krzysztof z Nysy dostarczył nam zdjęcie miasta z godz. 7 rano.

    Dostaliśmy także zdjęcie z jakimi warunkami na drogach musieli się zmagać niektórzy z Was.

    Za wszystkie nadesłane zdjęcia dziękujemy!

    Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2017-04-28 22:09:59 [83.30.190.*] id:1523826  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    uj z nysą, niech ją zasypie :)))

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2017-04-28 22:26:06 [83.26.231.*] id:1523831  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    a potem spłucze... ...woda z jeziora...
    2017-04-28 22:05:59 [83.10.115.*] id:1523824  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Ludzie! Przecież to jest efekt ocieplenia klimatu ;)

    Nick:
    Treść:
    2017-04-28 19:41:26 [83.10.228.*] id:1523765  
    [moderacja]: Napisał postów [216], status [wyjadacz] Reputacja
    [moderacja]
    [-7]

    Nick:
    Treść:
    2017-04-28 18:36:34 [83.4.242.*] id:1523751  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    bo to jest "zima +", zgodnie z dodatnim kierunkiem .... ;D

    Nick:
    Treść:
    2017-04-28 18:29:34 [83.22.250.*] id:1523748  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Przecież wiadomo, że kwiecień to taki miesiąc co płata figle .....mimo to nie ukrywam, że też mnie zaskoczyła zima :D.....a fotki jakie ''pikne'' wyszły :D

    Nick:
    Treść:
    2017-04-28 14:55:50 [185.127.20.*] id:1523730  
    matejko66: Napisał postów [2997], status [Szycha] Reputacja
    Szok, niedowierzanie... śnieg w kwietniu...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2017-04-28 15:45:40 [83.22.251.*] id:1523734  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    I te tłumy niedowierzających mieszkańców pstrykających foty ze śniegiem na fb, dzieci lepiące bałwana,ekspedientki na ulicach rzucające się śnieżkami... spadł śnieg w polskim upalnym Egipcie ;)
    2017-04-28 16:57:01 [185.127.20.*] id:1523740  
    matejko66: Napisał postów [2997], status [Szycha] Reputacja
    Hehe... dokładnie tak @juzef :P... o zaskoczeniu drogowców przez zimę już nie wspominam bo pod "Annaberg" na A4 tiry ledwo co dzisiaj się wślizgały :P
    2017-04-28 14:54:35 [37.249.76.*] id:1523729  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    zdziwiło wielce kilka płatków śniegu,dziwne to jest tylko gówno jak nie śmierdzi.

    Nick:
    Treść: