• Autor: Seeb
    • Wyświetleń: 4099
    • Dodano: 2008-12-01 / 09:11
    • Komentarzy: 46

    Pijana kobieta opiekowała się dziećmi

    Pijana kobieta opiekowała się dziećmi

    (fot: archiwum)

    25–letnią matkę trójki dzieci, która przebywając w domu z dwójką z nich miała ponad 2 promile alkoholu, zatrzymali policjanci. Jej konkubent, który zawiadomił policję także był nietrzeźwy. Kobieta odpowie teraz za znęcanie się nad swoimi dziećmi i może strącić prawa do opieki nad nimi.

    W nocy z czwartku na piątek do dyżurnego Komisariatu Policji w Dobrzeniu Wielkim zadzwonił mężczyzna informując, że jego narzeczona jest pijana i nie opiekuje się dziećmi.

    Zobacz takze Nocny pożar samochodu przy budynku wielorodzinnym. Ogień objął także drugi pojazd

    Na miejscu interwencji funkcjonariusze zastali 29–letniego mężczyznę, jego 25–letnią konkubinę oraz dwójkę dzieci (4-letnią Ewę i dwumiesięcznego Mateusza).

    Policjanci wyczuli od kobiety silną woń alkoholu. Po przebadaniu na alkosensorze okazało się, że Dagmara M. w wydychanym powietrzu ma ponad 2 promile alkoholu. Mężczyznę także przebadano, alkomat wskazał ponad 1 promil.

    25 – latka została zatrzymana i trzeźwiała w policyjnym areszcie, a dzieci - 4-latkę wraz z 2-miesięcznym bratem przekazano doraźnie pod opiekę babci.

    Zobacz takze 16 mln zł na Pomnik Czynu Powstańczego. Wicepremier ogłosił decycję WIDEO

    W trakcie wstępnych czynności policjanci ustalili, że Dagmara M. swoje trzecie dziecko (2 – letnią córkę Julię) przewiozła kilka dni wcześniej do swojej 82 – letniej babci. Jak się okazało 25–latka ma już nad sobą nadzór kuratora sądowego, w związku z ograniczeniem jej władzy rodzicielskiej nad córką Julią.

    O zdarzeniu powiadomiono kuratora sądowego, który wystąpił do sądu rodzinnego z wnioskiem o natychmiastowe umieszczenie trójki dzieci w placówce opiekuńczo – wychowawczej.

    Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na postawienie Dagmarze M. zarzutu znęcania się nad swoimi dziećmi. 25–latka przyznała się do winy i dobrowolnie poddała się karze.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2008-12-01 11:14:00 [83.30.34.*] id:121242  
    krucik: Napisała postów [1964], status [Szycha] Reputacja
    i dobrze niektorzy nie zasluguja na macierzynstwo!! skoro woli alkohol od dzieci to teraz bedzie miala wolna reke,a jej konkubent postapil nieziemsko :) podkablowal ja hahahaha naprawde musza sie kochac ;)) hehehee
    [5]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2008-12-01 11:18:37 [77.253.240.*] id:121247  
      olcik  : Napisała postów [5011], status [maskotka] Reputacja
    jej konkubent postąpił dobrze chodz sam mógł niepic i zajac sie dziecmi jezeli ta picz nie umiała :/
    2008-12-01 13:02:51 [83.22.103.*] id:121261  
    S : Napisał postów [1280], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Być może konkubent chciał "uwolnić" swoją narzeczoną od dzieci (pójdą do ośrodków opiekuńczych), jeżeli nie są jego. W pijanym widzie nieźle to sobie obmyślił, będzie miał wolną narzeczoną.
    2008-12-01 16:50:01 [83.30.34.*] id:121297  
    krucik: Napisała postów [1964], status [Szycha] Reputacja
    S- co ty w ogole piszesz? uwolnic swoja narzeczona??? wlasnie olcik mogl nie pic wcale i sie zajac biedaczkami
    2008-12-01 20:59:26 [77.253.240.*] id:121358  
      olcik  : Napisała postów [5011], status [maskotka] Reputacja
    wiesz S moze miec racje ale ja w to wątpie ludzie juz tak kombinują...
    2008-12-02 09:30:37 [83.22.73.*] id:121513  
    krucik: Napisała postów [1964], status [Szycha] Reputacja
    a olcik wszystko mozliwe...
    2008-12-01 21:46:36 [83.28.198.*] id:121377  
    misiek0014: Napisał postów [8288], status [VIP] Reputacja
    nie ma to jak matka na bani nic dodac nic ując..

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2008-12-01 22:23:26 [84.10.187.*] id:121402  
    tttttttttt: hahah nie ma to jak kretyn który nic nie wie,od wieków baby chlały i sie skrobały,bachory wychowywały i jakoś świat się nie zawalił baranie
    2008-12-01 21:45:25 [84.10.147.*] id:121375  
    keiko: Napisała postów [-4294957983], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    alkoholiczki powinno sie obowiązkowo sterylizować nim zaczną rodzić dzieci i paparać im życie od samego początku.Po co jej dzieci?By dostać zasiłek na nie i miec za co chlać? Patologia............

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2008-12-01 22:20:58 [84.10.187.*] id:121399  
    tttttttttt: ja poproszę 2 razy bo nie chcę cholernych bachorów,ale w durnej Polsce musze bo nawet nie mogę się podwiązać bo debilny kler rządzi moją doopą,jasne?!!
    2008-12-01 09:53:10 [77.252.18.*] id:121221  
    [moderacja]: [moderacja]
    [-5]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [8]
    2008-12-01 10:15:40 [83.13.133.*] id:121222  
    ***********: chciało Ci sie ciupciac,to koniec z alkocholem. na 18tke swojego dziecka sie napijesz.
    2008-12-01 11:41:07 [77.252.18.*] id:121251  
    [moderacja]: [moderacja]
    [-5]
    2008-12-01 12:02:21 [83.13.133.*] id:121254  
    ************: to czy mi sie chce czy nie to moja sprawa.Ci co myslą tylko o ciupcianiu i piciu ,to w efekcie jest duża rodzina w kilku domach dziecka.Ile masz lat ze bronisz postawy tej kobiety?jest cos takiego jak odpowiedzialnośc,a jak ktos ma 25lat to chyba jest juz dorosły?
    2008-12-01 16:51:36 [83.30.34.*] id:121298  
    krucik: Napisała postów [1964], status [Szycha] Reputacja
    jak chcesz pic to nie rob dzieci bo to one pozniej cierpia
    2008-12-01 20:57:35 [77.253.240.*] id:121356  
      olcik  : Napisała postów [5011], status [maskotka] Reputacja
    mozna ale chyba wode z kibla :/
    2008-12-01 21:46:27 [84.10.147.*] id:121376  
    keiko: Napisała postów [-4294957983], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    Mozna się napić w domu,daj dzieci pod opiekę np.babci i idz sie zabaw,ale z głową!!!
    [2]
    2008-12-01 21:50:13 [77.252.18.*] id:121379  
    [moderacja]: [moderacja]
    [-5]
    2008-12-01 22:04:33 [77.223.235.*] id:121384  
    Paula: Napisała postów [1388], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    przyszla paula i zmoderowała te glupoty. keiko > tak wlasnie
    [2]
    2008-12-01 11:19:22 [77.253.240.*] id:121248  
      olcik  : Napisała postów [5011], status [maskotka] Reputacja
    szkoda tych dzieciaczków

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [7]
    2008-12-01 12:11:10 [89.79.101.*] id:121255  
    dada: Siemanko olcik jak zwykle masz racje pozdro:)
    2008-12-01 14:01:01 [77.253.252.*] id:121273  
      olcik  : Napisała postów [5011], status [maskotka] Reputacja
    i jak tutaj Ciebie nie lubic :)
    2008-12-01 14:42:54 [83.30.154.*] id:121284  
    ktos1979: Napisał postów [301], status [maniak] Reputacja
    ooo....jakie wyznania...
    2008-12-01 14:55:52 [77.253.64.*] id:121287  
    mieszkanka D.: Koszmar!!!!!! Dwa lata już czekam, aby adoptować dziecko!!!!!!!!
    2008-12-01 16:18:21 [213.17.151.*] id:121293  
    hohohoh: no szkoda, szkoda...
    2008-12-01 17:49:15 [83.4.33.*] id:121330  
    wnm: Napisał postów [86], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    no szkoda szkoda ....
    2008-12-01 20:57:07 [77.253.240.*] id:121355  
      olcik  : Napisała postów [5011], status [maskotka] Reputacja
    no własnie :/ niektórzy sie starają o dzieci i nie mogą ich miec a taka sucz ma wyje*ane na własne dzieci :/ jak tak mozna? takimi zdzir*mi tylko gardzic
    2008-12-01 10:39:21 [217.197.70.*] id:121226  
    meduza: Napisała postów [604], status [rozpisany/na] Reputacja
    czy to znaczy, że pozostała dwójka dzieci też została przekazana pod opiekę 82-letniej babci??

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2008-12-01 12:27:48 [83.30.240.*] id:121256  
    imi: No nie przesadzaj,jakie 82 lata? Skoro jej corka ma 25 to ona pewnie jest kolo 50.
    2008-12-01 13:06:16 [83.22.103.*] id:121262  
    S : Napisał postów [1280], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Niestety, zawiodło czytanie ze zrozumieniem. 2-letnia córka został oddana przez matkę jej babci, czyli przebywa u 82-letniej prababci; natomiast pozostała dwójka została przekazana babci (matce "narzeczonej", o której wieku w artykule się nie mówi).
    2008-12-01 16:32:16 [83.30.240.*] id:121296  
    imi: Jesli chodzi o czytanie ze zrozumieniem to 82 letniej PRABABCI oddala 2 letnia corke Julie kilka dni wczesniej,a 4 latke wraz z 2 miesiecznym bratem oddano BABCI.Ich babci czyli mamie tej dziewczyny.
    2008-12-01 16:17:26 [213.17.151.*] id:121292  
    GoGo..sia: Tragedia... Musiała się nie źle pokłócić z konkubentem...skoro ją wsypał hehe..

    Nick:
    Treść:
    2008-12-01 13:07:23 [83.30.154.*] id:121263  
    ktos1979: Napisał postów [301], status [maniak] Reputacja
    Rozumiem,napić się podczas urodzin,uroczystości,ale tez trzeba pic z umiarem.Ale żeby chlać na Kalego,mając troje małych dzieci,kuratora na głowie?!Ona nie nadaje się na matkę.Samo urodzenie dziecka nic nie znaczy,trzeba potrafić odpowiednio wychować,aby dzieci były zadbane i bezpieczne.Ludzie widząc takie przypadki powinni natychmiast zawiadamiać policje,aby uniknąć tragedii do której może dojść w stanie upojenia alkoholowego,w który znajdują eis rodzice.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2008-12-01 15:02:19 [85.182.40.*] id:121288  
    ~~_xxxx: wiem wodka jest dla ludzi ale z umiarem tym bardziej ze sa dzieci katastrofa takie kobiety nie powinny miec wogole dzieci one tylko beda teraz cierpiec
    2008-12-01 13:08:55 [77.223.227.*] id:121264  
    Prawda: Napisał postów [417], status [starszy pismak] Reputacja
    Naprawdę ogarnia mnie wielkie zdumienie,iż nie odebrano jej jeszcze dzieci! No cóż... nieudolność sadu wychodzi!!!

    Nick:
    Treść:
    2008-12-01 10:26:25 [80.53.249.*] id:121224  
    xxxmenxxx: tak to jest jak kobieta siega po alkohol ... zenada :/

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2008-12-01 10:42:47 [217.197.70.*] id:121227  
    meduza: Napisała postów [604], status [rozpisany/na] Reputacja
    tak samo jest jak facet sięga po alkohol i przesadzi. Żenada!
    [2]
    2008-12-01 10:45:06 [80.53.249.*] id:121228  
    xxxmenxxx: tak wiem ale faceci to lubia za kolko siadac .. a baby to z dzieiakami po pijaku lubia urzedowac
    [-2]
    2008-12-01 11:15:32 [217.197.70.*] id:121244  
    meduza: Napisała postów [604], status [rozpisany/na] Reputacja
    no więc jedno i drugie tak samo niebezpieczne, z tym że na dzieciach takie sytuacje odbijają się najbardziej.
    2008-12-01 11:50:12 [80.53.249.*] id:121252  
    xxxmenxxx: no wlasnie dzieciaki cierpia najbardziej :/
    2008-12-01 10:58:36 [83.13.133.*] id:121231  
    alejaja: A propos,postawa tej kobiety jest naganna, ale jak to jest ze gosciu tez pijany i kabluje na swą lubą.Zgodna z nich para,co?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2008-12-01 11:17:58 [217.197.70.*] id:121246  
    meduza: Napisała postów [604], status [rozpisany/na] Reputacja
    cała prawda o facetach... pewnie nie chciała mu dać i się zemścił.
    2008-12-01 11:27:37 [83.13.133.*] id:121249  
    alejaja: a czego oczekujesz po samcach,tak jest w genach, samce ropłodowe. hihihihi
    2008-12-01 11:30:02 [217.197.70.*] id:121250  
    meduza: Napisała postów [604], status [rozpisany/na] Reputacja
    no właśnie nic więcej ;P
    2008-12-01 09:30:48 [87.206.77.*] id:121220  
    ~~_Kasia: serce mi pęka jak czytam takie rzeczy! straszne to pisać, bo to matka dzieci i one na pewno cierpią - cierpią też, bo będą wyzywać ich matkę a to boli przecież - dlatego izolacja ale z szacunkiem i spokojnie i mądrze.

    Nick:
    Treść:
    2008-12-01 09:30:13 [83.5.112.*] id:121219  
    bolo: znów jak zwykle domowa patologia

    Nick:
    Treść: