• 0
0
  • Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 8596
  • Dodano: 2020-07-03 / 09:00
  • Komentarzy: 0
  • Materiał zewnętrzny

Od 4 lipca startują bezpośrednie autobusy do Energylandii

 
 
Od 4 lipca startują bezpośrednie autobusy do Energylandii

Energylandię zna już prawie każdy. Najnowocześniejszy Park Rozrywki w Polsce, który powstał 5 lat temu, imponuje rozwojem i rozmachem w budowie nowych atrakcji. W tym roku Energylandia zaskoczy swoich gości nową 6 strefą.

Aqualantis to kolejna część parku, która powstaje na obszarze 6 hektarów otaczając nowy roller coaster Abyssus. Fabuła nowej części parku nawiązuje do starożytnego miasta Atlantis. Abyssus to roller coaster typu Double Coaster, który osiąga prędkość 100 km/h. Kolejka będzie wynosić nas na nieco ponad 38 metrów wysokości po torze o długości 1316 m.

Aby ułatwić dojazd klientom parku rozrywki, nowością na wakacje będą bezpośrednie autokary z Wrocławia do Zatora, przez Oławę, Brzeg, Opole, Strzelce Opolskie.

- Z uwagi na olbrzymie zainteresowanie przejazdami z kierunku Wrocławia, we współpracy z Parkiem Rozrywki Energylandia zdecydowaliśmy się uruchomić dodatkowe kursy w okresie wakacji, mamy nadzieję, że połączenie przypadnie do gustu klientom i w kolejnych sezonach zwiększymy częstotliwość kursowania autokarów.- dopowiada Marcin Mazurowski - właściciel firmy.


Koszt przejazdu z tych miast to tylko 34,90 zł w jedną stronę. Połączenie będzie obsługiwane przez przewoźnika BUZZbus z Katowic, który współpracuje z Energylandią od 2019 roku, dowożąc pasażerów z Katowic oraz Oświęcimia do parku.

Pasażerowie korzystający z nowego połączenia, mają możliwość zakupu tańszych wejściówek (z rabatem około 5%) do parku u pracownika BUZZbus, który będzie czekał na pasażerów na miejscu.

Autokary z Wrocławia będą kursować w lipcu i sierpniu w każdą sobotę i poniedziałek. W pozostałe dni, klienci chcący dojechać do parku będą mieć do dyspozycji możliwość dojazdu z przesiadką w Katowicach, które kursuje każdego dnia, w którym park jest otwarty.

Przystanki odjazdów autokaru:

Brzeg, Lotos, ul. Starobrzeska godz: 6:20

Opole, Port Sindbad, godz 7:05

Strzelce Opolskie, ul. Krakowska, Kino 7:45

W Energylandii zatrzymujemy się bezpośrednio przed wejściem do parku. Podróż powrotna z parku rozpoczyna się o godzinie 20:15.

Bilety do nabycia są wyłącznie elektronicznie na www.buzzbus.pl

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".