Zobacz takze
Ila zapłacimy za gaz od 1 lipca?
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
















22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
10 czerwca
Ustalono tożsamość mężczyzny znalezionego przy DK46
adba: Napisał postów [35], status [rozkręca się]
Przecież zdecydowana większość mieszkańców Dobrzenia i innych miejscowości przyłączonych do Opola codziennie korzysta z dobrodziejstw stolicy województwa. W Opolu pracują, kształcą siebie czy swoje dzieci, leczą się czy robią zakupy. Wystarczy spojrzeć na tablice rejestracyjne samochodów, które stoją w korkach na wszystkich drogach dojazdowych do Opola w godzinach porannych i na wyjeździe w szczycie popołudniowym. Większość zaczyna się od OPO. W weekendy spacerują na wyspie Bolko, zostawiając swoje auta na parkingu przy wale oraz Pasiece, chodzą do kina, kawiarni czy pubów itd. Na pierwszy rzut oka widać, że nie mogą żyć bez Opola :-) To dlaczego nie chcą aby Opole się rozwijało, również z korzyścią dla Nich?