• Wyświetleń: 8300
  • Dodano: 2017-03-05 / 20:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Startuje wiosenna ramówka w TVP3 Opole

  Startuje wiosenna ramówka w TVP3 Opole
   <I>(Fot. TVP3 Opole </i>

  (Fot. TVP3 Opole

  Informacje, publicystyka a także duża dawka kultury i sportu. Tak w telegraficznym skrócie przedstawia się nowa ramówka TVP3 Opole na najbliższe, wiosenne miesiące. Nie zabraknie w niej także dodatkowych punktów jak transmisje piłkarskie czy retransmisje wydarzeń kulturalnych.

  Wiosenna ramówka TVP3 Opole obowiązująca od 6 marca do końca czerwca obejmuje następujące pozycje:

  Kurier Opolski (codziennie 18:30 i 21:30)
  Porcja najważniejszych informacji z regionu zebrana przez zespół reporterów TVP3 Opole.

  O!polskie o poranku (pn - pt 7:00)
  Budzimy Opolszczyznę! Ciekawi goście, muzyka na żywo, prognoza pogody. Zapraszają Anna Święcicka i Mariusz Studzienny oraz Iwona Tokarska i Kacper Śnigorski.

  Strefa Kultury (wtorek 19:10)
  Najważniejsze wydarzenia i przedsięwzięcia kulturalne raz w tygodniu relacjonuje Anna Święcicka.

  Rozmowa Dnia (pn - pt 18:55)
  Porcja świeżej publicystyki. Rozmowy o sprawach, którymi danego dnia żyje Opolszczyzna. Zapraszają Łukasz Żygadło, Anna Hetmańczyk, Łukasz Ciona i Jakub Biel

  Sport Opolski Extra (niedziela 21:10)
  Sportowe podsumowanie tygodnia okiem redakcji sportowej TVP3 Opole. Relacje z boisk i parkietów. Rozmowy z gośćmi. Zapraszają Arkadiusz Panecki, Jakub Trzaska oraz Alicja Sękowska.

  Tak czy Owak (pn - pt 7:50)
  Poranna porcja publicystyki przy kawie. Zaprasza Maciej Nowak.

  Za Kierownicą (środa 19:10)
  Dla tego duetu motoryzacja nie ma tajemnic. Testy najnowszych modeli samochodów, ciekawostki, kącik bezpieczeństwa. Zapraszają Bartosz Piekarski i Piotr Kaziuk.

  Ludzie Sprawy Historie (czwartek 20:00)
  Opolszczyzna okiem zespołu reportażystów TVP3 Opole. Zaprasza Sylwia Nieckarz

  AgroKurier (niedziela 11:00)
  Najświeższe rolnicze informacje, wizyty w gospodarstwach, notowania produktów. Zaprasza Mariusz Drożdż

  W centrum uwagi (sobota 10:00)
  Podsumowanie najważniejszych wydarzeń politycznych minionego tygodnia. Na debatę i rozmowę z ekspertami zapraszają Maciej Nowak i Łukasz Żygadło.

  Studencki Kwadrans (czwartek 19:10)
  Wszystko czym żyje akademicka Opolszczyzna. Program realizowany przez absolwentów dla studentów. Zapraszają Iwona Tokarska, Jakub Biel, Aleksandra Kiereta i Jakub Trzaska.

  Prognoza Pogody (codziennie po Kurierze Opolskim)
  Aktualne przewidywania synoptyków dla wszystkich zakątków województwa. Zapraszają Martyna Kawka, Honorata Szmuc, Alicja Sękowska i Paweł Szmuc

  Oblicza Wiary (niedziela 10:30)
  Rękę na pulsie kościoła katolickiego w regionie trzymają doświadczeni dziennikarze TVP3 Opole: Katarzyna Plewnia i Tomasz Ciecierski.

  - Wiosną w ramówce pojawią się też formaty i jednorazowe projekty dodatkowe. Planujemy transmisje ze spotkań Odry Opole a także retransmisje wydarzeń kulturalnych. Już realizujemy program przedstawiający kulisy produkcji TVP1 "O!polskie przeboje" który można oglądać na antenie TVP3 oraz w serwisie vod.tvp.pl - wymienia Mateusz Magdziarz, dyrektor TVP3 Opole. - Wchodzimy na niebywale wysoki, wręcz historyczny poziom produkcji ośrodka. Tegoroczna wiosna to dla nas ręce pełne roboty - podkreśla.

  Warto dodać, że TVP3 Opole od 1 marca poprawiła swoją dostępność w Brzegu i Kędzierzynie-Koźlu. - Można nas odbierać w sieci kablowej UPC na kanale 351 (dekoder Mediabox) i kanale 130 (dekodery Horizon i Kaon). Ta możliwość dotyczy blisko 10 tysięcy klientów UPC - wyjaśnia Łukasz Strząbała, sekretarz programowy TVP3 Opole.

  Opolski ośrodek przeszedł też w ostatnich dniach kapitalny remont newsroomu, a także zakupił drona nowoczesnej generacji.

  Zobacz spot promujący wiosenną ramówkę w TVP3 Opole:

  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.