• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 1611
  • Dodano: 2020-09-09 / 10:00
  • Komentarzy: 1

  Z adresu pod adres. Rewolucja w polskim i międzynarodowym transporcie

  Z adresu pod adres. Rewolucja w polskim i międzynarodowym transporcie

  Niewygodne dojazdy do miejsc zbiórki, brak kontaktu z przewoźnikiem czy problem z zakupem biletów. Wszyscy to znamy. Komfortowa podróż jest jednak możliwa. Istnieje firma, która gwarantuje dojazd z wybranego miejsca w Polsce całkowicie bezproblemowo - w celach turystycznych i zarobkowych. W tym roku poszerzyła swoją ofertę o funkcjonalną aplikację mobilną. Dzięki niej przejazdy będą jeszcze łatwiejsze.

  Podróż z dowolnego miejsca w Polsce

  Podróże bywają męczące. Znają to szczególnie ci, którzy szukają transportu, wyjeżdżając do pracy zarobkowej za granicę. Niestety najczęściej ktoś, kto nie jest w stanie przetransportować się na miejsce pracy, będzie miał również problem z dojazdem na oddalone o 100 km miejsce zbiórkiGTV BUS . A tak często bywa.

  Wychodząc naprzeciw potrzebom pasażerów, w czerwcu 2020 roku GTV BUS rozszerzył zasięg usługi "z adresu pod adres" z wybranych województw na całą Polskę. Od tej chwili pasażerowie mogą wyruszyć w podróż codziennie, z dowolnie wybranego miejsca w kraju, bez ograniczeń. Wystarczy, że w chwili rezerwacji przejazdu podadzą dokładne namiary, a kierowca GTV BUS przyjedzie wprost pod wskazany adres i dowiezie pasażerów bezpośrednio w wybrane miejsce w Niemczech, Belgii i Niderlandach. Bardzo wygodnie!

  - Dbamy nie tylko o bezpieczeństwo naszych pasażerów, ale także o ich komfort - zapewnia Marcin Jaworski, CEO GTV BUS. - Na rynku jesteśmy obecni od ponad 25 lat, oferując przejazdy Klientom wyjeżdżającym za granicę w celach zarobkowych, a także turystom czy osobom, które chcą odwiedzić rodzinę i znajomych mieszkających poza Polską - dodaje.

  W GTV BUS to komfort i bezpieczeństwo przejazdu są najważniejsze. Przewoźnik od lat dba o optymalizację procesu podróżowania: bez konieczności dojazdu z bagażami na określoną stację i uciążliwego oczekiwania na przystankach.

  - Od czerwca gwarantujemy bezproblemowy przejazd na miarę XXI wieku, a dzięki naszej elastyczności, nowoczesnym systemom i indywidualnemu podejściu do każdego Klienta jesteśmy w stanie sprostać najróżniejszym wymaganiom. - podsumowuje Marcin Jaworski.

  Technologia, która ułatwi podróż

  W 2020 roku GTV BUS uruchomiło jedną z najnowocześniejszych aplikacji w Polsce, dzięki której każdy ma dostęp do błyskawicznej rezerwacji przejazdu, z dowolnego miejsca, szybko i intuicyjnie. Innowacyjny system umożliwia śledzenie całej podróży w czasie rzeczywistym, klarownymi powiadomieniami przypomina o niezbędnych dokumentach i zawiera wszystkie kluczowe informacje odnośnie przejazdu.
  Usługa "z adresu pod adres" i aplikacja GTV APP stanowią przełom w polskim i międzynarodowym transporcie, umożliwiający planowanie optymalnych, a tym samym unikatowych przejazdów, dostosowanych do wymogów pasażerów. Od teraz to podróżni decydują, gdzie chcą zacząć i skończyć swoją podróż. A dzięki intuicyjnej aplikacji rezerwacja nigdy nie była tak prosta!

  Rozszerzenie działalności o usługę z adresu na adres i uruchomienie aplikacji to wyzwania, które otwierają przed GTV BUS szereg nowych możliwości. Firma stale dostosowuje się do potrzeb pasażerów, tak, aby wszystkie powierzone zlecenia wykonywać jak najszybciej, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i komfortu.
  Zachęcamy do współpracy i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!

  O firmie: GTV BUS od 1994 roku nieprzerwanie oferuje profesjonalne międzypaństwowe usługi transportowe. Dzięki zaangażowaniu, rzetelności i otwartości na nowe wyzwania z niewielkiej rodzinnej firmy transportowej zlokalizowanej w Ozimku przeobrazili się w największego przewoźnika tego typu w Polsce. To potężne przedsiębiorstwo cechuje się kadrą wykwalifikowanych kierowców i stale odświeżaną nowoczesną flotą. Zatrudniając ponad 500 osób zarząd GTV BUS stawia na stałe poszerzanie kompetencji pracowników, co procentuje doświadczonym i zgranym zespołem. Lata praktyki, kompleksowe podejście i nieustanny rozwój, sprawiły, że jest to obecnie najpewniejszy przewoźnik, sukcesywnie kursujący pomiędzy Polską, Niemcami, Belgią, a Niderlandami.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-09-09 11:35:03 [176.111.138.*] id:1601604  
  Goodway: Napisał postów [38945], status [VIP] Reputacja
  no chłopaki srogo latają 140 km/h z budzika nie schodzi

  Nick:
  Treść: