• Wyświetleń: 3577
    • Dodano: 2017-02-10 / 22:35

FK Odra Opole wysoko wygrała mecz u siebie

Futsaliści Odry Opole pokonali Kamionkę Mikołów 8:1. Podopieczni Tomasza Ciastki dobrze zaprezentowali się w dzisiejszym starciu przed własną publicznością.

Początek pierwszej połowy należał do gości. Już w 3 minucie objęli oni prowadzenie po silnym strzale, który po rykoszecie od naszego zawodnika trafił do siatki. Jednak był to tylko jeden przebłysk składnej gry drużyny z Mikołowa. Już w 5 minucie za sprawą Nowosielskiego, Odra doprowadziła do remisu. Trzy minuty później Rabanda wyprowadził gospodarzy na prowadzenie po silnym technicznym uderzeniu. 30 sekund później Stępień podwyższył na 3:1. W 9 minucie jako kolejny na listę strzelców wpisał się Bienias, który po składnej akcji z Riemannem trafił na 4:1. W 10 minucie uderzenie z 3 metrów celnie wykorzystał Meryk i było już 5:1. 2 minuty później Stępień po wymianie podań z Nowosielskim i Rabandą ponownie umieścił piłkę w siatce przeciwnika. W 15 minucie Nowosielski wykorzystując dogodne podanie ze strony Rabandy ustalił wynik do przerwy na 7:1.

W drugiej odsłonie kibice byli świadkami wyrównanej walki. Sytuacje podbramkowe po obu stronach nie zmieniły wyniku spotkania, aż do 35 minuty. Bienias dołożył ostatnie trafienie dla Odry po stracie piłki przez zawodników rywala przed własną bramką. Mecz w Opolu zakończył się wysoką wygraną Odry 8:1, a drużyna Tomasza Ciastki dopisuje sobie tym samym cenne punkty na swoje konto.

2017-02-11 20:52:55 [212.139.47.*] id:1508207
    whitek: Napisał postów [23], status [nowy] Reputacja
    Jestem laikiem,wynik super,ale gdzie jest informacja jaka to liga,gdzie jest info o aktualnej pozycji w tabeli no i wogóle gdzie jest tabela bo nijak ni potrafię znależć takowej w internecie.Może ktoś mi pomoże....

2017-02-11 18:42:58 [89.74.189.*] id:1508152