Zobacz takze
Deskorolki, street art i koncert Włodiego. Dziś Plac Kopernika przejmie kultura uliczna
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
























































22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
18 czerwca
Odznaczenia państwowe i honorowe wręczone w Opolu
F16: Napisał postów [706], status [rozpisany/na]
Wszędzie konflikty zbrojne są takie same a już na pewno żądzą się podobnymi prawami. Jak sądzicie kto walczy na wschodzie Ukrainy? Ci co po naszej stronie to patrioci a Ci z wrogiego obozu to oprawcy, bandyci, najemnicy itd.....I tak myślą Ukraińcy i Rosjanie. Niestety patriotów z jednej i drugiej strony jest garstka.Część to służby specjalne realizujące długofalowe cele, reprezentujące rządy obu państw.Są też reprezentanci oligarchów i ich brudnych interesów....Ściera się tam sporo grup interesu również z poza Ukrainy i Rosji. W przypadku Ukrainy kilka jednostek zreformowanego wojska....i w tej masie niestety zdecydowana większość to bandyci i zwyrodnialcy.Nimi bym się nie przejmował taką wybrali pracę i za to mają płacone.Niech więc użyźniają glebę.Natomiast o patriotach Ukraińskich czy Rosyjskich się zapomni.Zapomni się o pomocy medycznej i psychologicznej, zapomni się o rentach dla rannych.Zapomni się o ich poświeceniu.Może ktoś kiedyś sobie o nich przypomni jak już rozszarpią wschód Ukrainy. Przypomną sobie o nich jak bandyci i zwyrodnialcy staną się elitą polityczną i gospodarczą, staną się powszechnie szanowanymi obywatelami, dającymi przykład ciężkiej i uczciwej pracy:)....... Myślcie młodzi ludzie bo będziecie nawozem no chyba, że ktoś lubi ten sport extremalny jakim jest wojna dla wielu.