• Autor: Arleta_K
    • Wyświetleń: 3846
    • Dodano: 2017-02-09 / 08:46
    • Komentarzy: 92

    Pobiegną z Zakopanego na Hel, aby pomóc dzieciom

    Pobiegną z Zakopanego na Hel, aby pomóc dzieciom
    Pobiegną z Zakopanego na Hel, aby pomóc dzieciom

    (fot. archiwum P. Koziarski)

    Opolanin Przemysław Koziarski i jego koleżanka Aleksandra Kacprzak postanowili pokonać około 800 kilometrową trasę biegiem w dwa tygodnie. Wspólnie chcą pomóc podopiecznym Fundacji "Mam Marzenie" oraz promować swoje miejscowości.

    Zobacz takze Na Górze Świętej Anny uczczono Narodowy Dzień Powstań Śląskich

    Nigdy wcześniej nie pomagali, a teraz zdecydowali się połączyć swoją pasję z działalnością na rzecz chorych dzieci. Opolanin Przemek Koziarski i jego koleżanka Aleksandra Kacprzak z Zabrza w lipcu chcą pobiec z Zakopanego na Hel, pokonując ponad 50 kilometrów dziennie (łącznie około 800 km w dwa tygodnie). - Zaczynamy już szlifować formę i wytrzymałość biegową. Oprócz mnie i Oli, mamy jeszcze dwóch ochotników, którzy chcą z nami pobiec - zdradza P. Koziarski, żołnierz 10 Opolskiej Brygady Logistycznej.

    Na swoim koncie Przemek ma 7 maratonów, kilka półmaratonów, 2 maratony komandosa, które przebiegł w pełnym umundurowaniu, z plecakiem 12 kg. W tym roku opolanin nie zwalnia tempa i już wyznaczył sobie kilka celów, w tym miedzy inny ultramaraton w Zielonej Górze (103 km), kilka maratonów i 100 km trasę w I edycji Biegu Komandosa. Swoją pasję do biegania Przemek stara się łączyć ze służbą zawodową w wojsku, ale również z rodziną - żoną i dwójką wspaniałych dzieci, którzy zawsze wspierają go na zawodach.

    Zobacz takze Nocny pożar samochodu przy budynku wielorodzinnym. Ogień objął także drugi pojazd

    Wspólny projekt może być największym sukcesem biegaczy. Oprócz pomocy podopiecznym Fundacji "Mam Marzenie", Przemek i Ola chcą w ten sposób również promować miejscowości, z których pochodzą oraz realizować swoje życiowe cele - To cudowne uczucie kiedy dobiega się do mety własnych marzeń, ale jak to mówią marzenie goni za marzeniem - tłumaczy A. Kacprzak.

    Biegacze wystartują 4 lipca z Krupówek. Można jeszcze się do nich przyłączyć lub wesprzeć. Wszelkie informacje o inicjatywie znajdą się na stronie UltraMaraton Dobrych Serc (Facebook).
    reklama

    Więcej zdjęć

    Pobiegną z Zakopanego na Hel, aby pomóc dzieciom

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2017-02-09 21:08:16 [83.22.127.*] id:1507782  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    każdy polski żołnierz zawodowy powinien szybko biegać,bo nic innego mu nie pozostaje na polu walki :-)))

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2017-02-09 21:15:24 [83.22.127.*] id:1507788  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    no chyba że maciar i jego misiek dadzą przykład i ruszą swoje zawszone dupska na pierwszą linię :-)))
    2017-02-09 21:17:59 [83.10.8.*] id:1507790  
    szaman44: Napisał postów [628], status [rozpisany/na] Reputacja
    akuratnie to nie jest smieszne
    2017-02-09 21:21:40 [176.111.138.*] id:1507791  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    jak nie ? jak Patryś ze Zbysiem uczynią mnie w tym kraju bezkarnym i dadzą broń do ręki to im wypiertole prosto w czoło na rozkaz
    2017-02-09 21:22:20 [176.111.138.*] id:1507793  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    ...bez jakichś tam zbędnych rozterek moralnych żeby nie było
    2017-02-09 21:22:50 [83.22.127.*] id:1507794  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    ale prawdziwe
    2017-02-09 20:52:20 [79.231.201.*] id:1507772  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Tylko pozazdrościć tak wspaniałej kondycji. Brawo!

    Nick:
    Treść:
    2017-02-09 18:35:11 [84.195.254.*] id:1507721  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    O.T. Dzisiaj dzien pizzy moze ktos pobiegnie do Strzelec :P))))))) lysy dzisiaj pewnie za darmo rozdaje :D
    [-3]

    Nick:
    Treść:
    2017-02-09 13:08:33 [178.37.52.*] id:1507549  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    OT: kaj je ten zboczeniec od telefonów?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [58]
    2017-02-09 13:17:57 [176.111.138.*] id:1507550  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    joł tysz musza jakiego wziąść nowego
    2017-02-09 13:18:22 [176.111.138.*] id:1507551  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    najlepiej z aparatem dobrym co bym mógł foty z wypraw robić
    2017-02-09 13:19:50 [176.111.138.*] id:1507553  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    qwa jesteś w wenecji albo nad lago di garda albo kajś w hiszpanii a tu uj foty kuźwa robione kalkulatorem
    2017-02-09 13:20:12 [176.111.138.*] id:1507554  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    bym wziął jakiego z playa , może być na firmę nawet
    2017-02-09 13:21:18 [178.37.52.*] id:1507556  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    ty se iPhona najnowszego bier co se bedziesz żałował
    2017-02-09 13:21:48 [84.195.254.*] id:1507557  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Dobra dzieki ide obejrzec ;)
    2017-02-09 13:22:54 [176.111.138.*] id:1507558  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    ale joł by wziął fona bo nr chce ten samo co mam jakiego za złotówkę w mixie czy coś ale żęby nr był ten sam
    2017-02-09 13:23:55 [176.111.138.*] id:1507559  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    futra mom jak byjś chcioł , tzn niii joł ale jest jakby co z wagi :) po 3 paki
    2017-02-09 13:24:23 [84.195.254.*] id:1507560  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Same zwiastuny ,no chyba ze na kodi ;)
    2017-02-09 13:25:28 [176.111.138.*] id:1507561  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    ja ci mogę dać linka do śćiągniecie za free ale wolno pobiera jak za free chyba że sms wyślesz
    2017-02-09 13:27:17 [178.37.52.*] id:1507564  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    nie chce ale ostatnio żem chciał żeby babę wqrwić :)
    2017-02-09 13:28:01 [84.195.254.*] id:1507565  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Nie dzieki, bo to horror ! :P))))))
    2017-02-09 13:28:05 [176.111.138.*] id:1507566  
    [moderacja]: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    [moderacja]
    2017-02-09 13:28:24 [176.111.138.*] id:1507567  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    zamiast gwiazdek to kropeczki :D
    2017-02-09 13:29:11 [176.111.138.*] id:1507568  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    joł zaro się nafutruja :D nioh nioh nioh ;D
    2017-02-09 13:30:51 [178.37.52.*] id:1507570  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    przyjepaj jedną kreska przez cała płyta za mnie.... ale ja lubie drobniutko tasiane
    2017-02-09 13:31:21 [178.37.52.*] id:1507571  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    żadnych grudek... anielski pył ma być
    2017-02-09 13:33:40 [176.111.138.*] id:1507572  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    no joł tysz , qwa a idz mokry jak cholera , do tego gruda to jedna chyba z 4 g ma
    2017-02-09 13:35:08 [178.37.52.*] id:1507573  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    cza rozdrobnic i pare minut niech poleży na płycie.... powachlować kartą możesz :)
    2017-02-09 13:42:03 [176.111.138.*] id:1507576  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    zaro przykórfimy wengoża
    2017-02-09 13:44:46 [178.37.52.*] id:1507577  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    umisz bez zapity?
    2017-02-09 13:45:48 [176.111.138.*] id:1507578  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    umim ale niii praktykuje bo mi garło wyżero
    2017-02-09 13:46:27 [178.37.52.*] id:1507579  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    zawodowcy nie zapijajom :)
    2017-02-09 13:48:18 [178.37.52.*] id:1507580  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    ja raz jepnał takiego wengoża a za 2 minuty mnie do suki wzięli mandat mi pisać za prędkość... i tam miał żech spływ :)
    2017-02-09 13:53:32 [176.111.138.*] id:1507583  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    ja ostatnio w niemcach żem stoję na pauzie - pukają dokumenty chcieli dałem , no ale szukałem chyba z 10 minut mówia warten , browara żem trącił z uchwytu poleciał na ziemie pół auta zalane butelek na ziemi z 10 a gościu ,, o main got '' :D sprawdzili dokumenty i pojechali
    2017-02-09 13:53:59 [176.111.138.*] id:1507584  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    a rano już BAG czekał czy nie odjadę za szybko ;D
    2017-02-09 13:54:53 [176.111.138.*] id:1507585  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    a Goody wsto na kacu ,umył szyby i pojechoł ;D
    2017-02-09 13:55:44 [178.37.52.*] id:1507586  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    hie hie... masz alkomat?
    2017-02-09 13:56:34 [176.111.138.*] id:1507588  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    roz naczepe żem odczepił zostawił na parkingu jak żem jechoł ciągnikiem do miasta i żem współrzędnych nie zapisał w navi , qwa 2 godziny przyczepy żem szukoł
    2017-02-09 13:57:01 [176.111.138.*] id:1507589  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    w chacie mam , ale tak to na trase to nie biore
    2017-02-09 13:58:03 [176.111.138.*] id:1507590  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    we włoszech to normalnie jak jadę to ze 3 piwka trzasnę
    2017-02-09 13:59:43 [176.111.138.*] id:1507591  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    na Anglii to samo , pomimo że kierowca zawodowy musi mieć 0,00 bo normy w danym kraju obowiązują tylko obywateli i osobówki , to i tak jeszcze ani razu nie dmuchałem , a po za tym czy widziałeś gdzieś u policji alkomat oprócz polski ??
    2017-02-09 14:01:02 [178.37.52.*] id:1507592  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    nie jeżdża to skond mam wiedzieć :P
    2017-02-09 14:01:28 [176.111.138.*] id:1507593  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    ale jak tak weekend przyjdzie spotkasz z 2 polaków to qwa impreza że ja pjertole
    2017-02-09 14:03:23 [176.111.138.*] id:1507595  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    chopie a jak żem jechoł do saragossy w hiszpanii to mówia ,,na dzangłerze zrobia weekend '' la jonquera - to je kraina rozpusty tam to się działo , tam je prostytucja legalna , a alkohol jest o połowę tańszy niż w polsce
    2017-02-09 14:04:53 [176.111.138.*] id:1507597  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    tero jusz tam niii chlam bo mi się znudziło , ale qwa czasami to je taki hardcore na week żę ja pjertole
    2017-02-09 14:09:26 [176.111.138.*] id:1507600  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    zawsze cojś tam z jakiego kraju przywiozę , a to musztardkę z dijon orginalną (ostra jak cholera ) to oliwe z oliwek z włoszech , to ślimoki z francjii i takie tam ...
    2017-02-09 14:22:28 [176.111.138.*] id:1507613  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    dużo ludzi też ma inne wyobrażenia co do niektórych krajów i w praktyce dużo inaczej to wygląda niż ktoś coś tam słyszał i fanzoli głupoty np. Rumunia ... ,Węgry czy Norwegia
    2017-02-09 14:24:24 [176.111.138.*] id:1507614  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    otóz jak Rumunia to myślisz ... o! dziwki są taniutkie , otóż nie są w takich cenach jak w polsce a nawet droższe , cóż kraj biedny ale drogi te głowne ,,ala autostrada mają lepsze niż w polsce ,jedzenie i ciuchy -bardzo tanie , Goody ciuchów nawiózł firmowych w cholere :D
    2017-02-09 14:24:53 [176.111.138.*] id:1507615  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    jak żem wpadł do restauracji to za 15 złotych zjadł żem 3 obiady kuźwa ;D
    2017-02-09 14:25:52 [176.111.138.*] id:1507617  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    ... większe miasta niczym nie odbiegają od tych co w polsce ale na wioskach jest bieda że ja pjertole
    2017-02-09 14:26:35 [176.111.138.*] id:1507618  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    Goody jak se kupi fona z dobrym aparatem to założy bloga podrurzniczego ;)
    2017-02-09 14:27:14 [178.37.52.*] id:1507619  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    a tyjś już je po wengożu? :)
    2017-02-09 14:27:56 [176.111.138.*] id:1507620  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    no . ale takim małym
    2017-02-09 14:31:12 [176.111.138.*] id:1507621  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    zaro pszyfanzole z grubszego ;) ino browarka dopija
    2017-02-09 14:31:49 [176.111.138.*] id:1507622  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    a so to siem ostatnio dzieje w pjerfszej miłości ? bo jusz niii ogarniom kto siem z kim pjertoli ?
    2017-02-09 14:36:42 [178.37.52.*] id:1507623  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    nudy... Asia mieszka z chłopakiem. Ola z odwyku wróciła... :)
    2017-02-09 14:39:08 [176.111.138.*] id:1507624  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    kuźwa a radziu z tą ... zapomniałem jak ona ma
    2017-02-09 14:44:19 [178.37.52.*] id:1507628  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    on jest ojcem, razem są.. kaśka im dziecko wychowuje
    2017-02-09 14:46:55 [176.111.138.*] id:1507630  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    a melka jusz popuszcza szpare na prawo i lewo czy jak ?
    2017-02-09 14:48:59 [178.37.52.*] id:1507631  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    ten ją rżnie co ją uratował... ale wczoraj jego dziewczyna wróciła prosto do melki przyszła
    2017-02-09 14:49:40 [178.37.52.*] id:1507632  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    jo to bych te Asie se podupił :)
    2017-02-09 14:51:10 [176.111.138.*] id:1507633  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    oki ! a czemu ten debil co był wcześniej z melką taki pobity wczorej był jak żem widzioł ? kto mu po gałach nafanzolił ?
    2017-02-09 14:52:59 [178.37.52.*] id:1507634  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    bo Mikser wystawił tą z fitnesu małą, koleżankę Asi i Luizy i musiał sama wracać z jakiejs imprezy i ją dwóch typów zeczęło siem do niej dobierać i ten tam nadjechał to mu morde obili
    2017-02-09 14:57:21 [178.37.52.*] id:1507635  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    a Mikser się w Oli zakochał ale ta nie chce.. i jedzie do Indii. Wczoraj przyszedł do niej instruktor jogi a Król myślał, że to diler to mu wperdol na dzień dobry spuścił a póxniej mu przesłuchanie dopiero robił :)
    2017-02-09 15:03:38 [176.111.138.*] id:1507638  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    to żem widzioł , tak rzem myśloł so tam siem odfanzala
    2017-02-09 15:13:20 [176.111.138.*] id:1507645  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    no i dobrze co mu narkomany siem bedą do córki dobierodź ;D
    2017-02-09 18:32:28 [84.195.254.*] id:1507717  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Jeszcze tutaj nie dotarla ta Q z brzegu :D:D:D
    [-3]
    2017-02-09 17:38:59 [89.74.189.*] id:1507701  
    JotPe: Napisał postów [5166], status [VIP] Reputacja
    Z watry lub kolorowej na kacu wyjdą nad ranem, tak widzę start :P

    Nick:
    Treść:
    2017-02-09 15:07:02 [91.231.92.*] id:1507642  
    Bywalec: Napisała postów [862], status [stały bywalec] Reputacja
    Goodway Goodway to co wypisujesz, to ani to fajne ani to nie śmieszne, od takie wieśniackie pisanie.
    [1]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [13]
    2017-02-09 15:07:50 [176.111.138.*] id:1507643  
    [moderacja]: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    [moderacja]
    2017-02-09 15:13:22 [185.127.20.*] id:1507646  
    matejko66: Napisał postów [2997], status [Szycha] Reputacja
    Ten bywalec to pisowska ciemnota to się Goody nie dziw że brednie wypisuje :P
    2017-02-09 15:15:11 [176.111.138.*] id:1507648  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    sługus Kaczafiego :)
    2017-02-09 15:16:17 [84.195.254.*] id:1507650  
    [moderacja]: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    [moderacja]
    2017-02-09 15:17:22 [185.127.20.*] id:1507651  
    matejko66: Napisał postów [2997], status [Szycha] Reputacja
    Mają porobione takie ołtarzyki w pokoju ze zdjęciami kaczorka i urządzają rytuały... a w czasie wolnym plują jadem jak widać ;)
    2017-02-09 15:17:49 [185.127.20.*] id:1507652  
    matejko66: Napisał postów [2997], status [Szycha] Reputacja
    Spadaj ściero...:)
    2017-02-09 15:18:02 [84.195.254.*] id:1507653  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    matejo ty tez lysy jestes, a moze tez biegasz ? :P)))) hahahahahaha
    2017-02-09 15:19:52 [84.195.254.*] id:1507654  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    matejo to kolega stacha castijo :P))))) szpieg jepany !
    [-3]
    2017-02-09 15:23:03 [176.111.138.*] id:1507655  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    ajo ł niii je ani z PO ani z KOD a tym bardzie z PiS ale jak ktoś wprowadza komunę oraz inwigilację we wszystko , nawet do mojego łózka to ja siem qrfa na to nie godzę i uj !!!
    2017-02-09 15:24:08 [176.111.138.*] id:1507656  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    wolne i demokratyczne państwo już dawo przestało istnieć , nawzajem obrzudzają się gównem w sejmie robiąc coraz większe szambo z tego kraju dla własnych korzyści
    2017-02-09 15:25:43 [185.127.20.*] id:1507657  
    matejko66: Napisał postów [2997], status [Szycha] Reputacja
    I co niektórzy biorą z nich przykład i z forum robią to samo... a później stękają żeby spadać bo ponoć z innego "obozu" ktoś jest :). Żałość nad żałościami... no ale ten typ już tak ma od zawsze :P
    2017-02-09 15:27:28 [84.195.254.*] id:1507658  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    mateja idz se pobiegac a nie siedzisz od rana i pierdzisz w stolek! jeszcze sie nie zaczadziles od wlasnego smrodu !? :P)))))))))))
    [-3]
    2017-02-09 15:34:44 [83.26.119.*] id:1507659  
    [moderacja]: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    [moderacja]
    2017-02-09 09:41:44 [79.191.227.*] id:1507518  
    szaman44: Napisał postów [628], status [rozpisany/na] Reputacja
    Wariaci!!!!!!!!! :) BRAVO

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [8]
    2017-02-09 10:48:12 [83.26.119.*] id:1507532  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Coś się niemrawo czuje,masz jakieś zioła na to albo takie coś?
    2017-02-09 11:50:28 [84.195.254.*] id:1507539  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Jedrek ze Strzelcow nie biegnie ? kondycja juz nie taka jak sie ma 52 lata !? :D
    2017-02-09 12:12:20 [83.26.119.*] id:1507543  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Może się przebiec-najwyżej do kibla łysy zgred.
    2017-02-09 12:23:39 [176.111.138.*] id:1507544  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    joł tysz jakiś niii mrawy dzisiej , ale rzem se z czechów grzańca przywiózł ,zaro do gara i fanzolne kufelka
    2017-02-09 12:24:22 [83.26.119.*] id:1507545  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    daj se
    2017-02-09 12:28:10 [176.111.138.*] id:1507546  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    goody idzie oglądać autopsje joe doe - zaebisty film
    2017-02-09 13:19:47 [84.195.254.*] id:1507552  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Taki jest tytul ? Autopsja ?
    2017-02-09 13:20:48 [176.111.138.*] id:1507555  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    autopsja jane doe
    2017-02-09 10:41:21 [89.78.138.*] id:1507530  
    Mario1: Napisał postów [1421], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Bravo Przemek Powodzenia,trzymam kciuki za Was.

    Nick:
    Treść: