• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 1358
  • Dodano: 2020-09-02 / 18:00
  • Komentarzy: 1

  Dołącz do akcji i wykręć pomoc dla małych pacjentów USK w Opolu

  Dołącz do akcji i wykręć pomoc dla małych pacjentów USK w Opolu
  Do szpitala trafiają dzieci z całego województwa opolskiego. Celem tegorocznej zbiórki Charytatywnego Rajdu Rowerowego jest poprawa warunków ich hospitalizacji. Zebrane środki zostaną przeznaczone na wyposażenie sal. W przypadku małych pacjentów, którzy nie rozumieją dlaczego muszą zamieszkać na pewien czas na oddziale szpitalnym, jest to niezwykle ważny aspekt.

  Tegoroczna, VIII edycja Charytatywnego Rajdu Rowerowego będzie wyjątkowa. W związku z pandemią koronawirusa COVID-19, w trosce o wspólne bezpieczeństwo akcja została przeniesiona do sieci internetowej. Specjalnie dla uczestników zostały przygotowane dwie malownicze trasy rowerowe w okolicach Centrum Handlowego Turawa Park.

  Aby pomóc dzieciom wystarczy w wybranym przez Was momencie, w terminie 4-12 września, zalogować się do aplikacji i przejechać jedną z tras.

  Każdy kto dołączy do akcji zwiększa wartość wsparcia, które Centrum Handlowe Turawa Park przekaże Szpitalowi Klinicznemu w Opolu. Centrum przekaże 15 PLN na rzecz Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu za każdego uczestnika rajdu (maksymalnie 500 Uczestników), który ukończy przejazd. Udział dzieci w VIII Charytatywnym Rajdzie Rowerowym można rejestrować w punkcie obsługi akcji na terenie centrum, podczas odbioru pakietów rowerowych.

  Jednocześnie zachęcamy do przyłączenia się do zbiórki, co można zrobić bezpośrednio pod linkiem: www.siepomaga.pl/rajdrowerowy lub przekazując datki do puszek, które znajdziecie w Punkcie Akcji w centrum.

  W dniach 4-5 września w godz. 11:00 - 19:00 i 7-12 września w godz. 15:00 - 20:00 w Strefie Letniej CH Turawa Park będzie można skorzystać z darmowego serwisu rowerowego. Wpadnijcie koniecznie i przygotujcie swój rower do pokonania trasy. W sobotę i w niedzielę 4 i 5 września w godz. 11:00 - 19:00 w oznaczonych miejscach przejazdu - Pit Stopach czekają na Was dodatkowe wyzwania i atrakcje, a w Strefie Letniej odbędzie się konkurs z nagrodami.

  Po dojechaniu do mety koniecznie uwiecznij swoje osiągnięcie na zdjęciu. W Strefie Letniej w kąciku fotograficznym czekać będzie na Was fotograf, dodatkowo dostępne będą też rowerowe akcesoria do zdjęć - wybierz ulubione i zrób sobie wyjątkową pamiątkę.

  Dla 500 pierwszych uczestników rajdu czekają wyjątkowe pakiety z gadżetami rowerowymi za przejechanie trasy.

  Pomaganie może być łatwe i przyjemne!

  Więcej informacji o tegorocznej specjalnej edycji Rajdu znajdziesz na stronie: www.turawa-park.com/events/rajd-charytatywny
  Patronat 24opole
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-09-02 18:18:56 [89.67.187.*] id:1601468  
  emsi: Napisał postów [1726], status [Szycha] Reputacja
  Wykręcą to politycy wszystkich pacjentów jak zwykle bez skrupułów.

  Nick:
  Treść: