• Autor: Arleta_K
    • Wyświetleń: 3688
    • Dodano: 2017-02-02 / 14:13
    • Komentarzy: 21

    Nutricia pomoże studentom zdobyć doświadczenie i pracę

    Nutricia pomoże studentom zdobyć doświadczenie i pracę
    Nutricia pomoże studentom zdobyć doświadczenie i pracę

    (fot. Dżacheć)

    Podpisano umowę pomiędzy firmą Nutricia a Uniwersytetem Opolskim, dzięki której studenci będą mieli szerszą perspektywę rozwoju zawodowego. Cykl szkoleń pozwoli im zdobyć doświadczenie, a w przyszłości - zatrudnienie.

    Zobacz takze 16 mln zł na Pomnik Czynu Powstańczego. Wicepremier ogłosił decycję WIDEO

    Dzięki projektowi „Gotowi na rynek pracy” około 100 studentów Uniwersytetu Opolskiego będzie mogło poszerzać swoje kompetencje oraz uczestniczyć w pracach na rzecz danego przedsiębiorstwa. – Dzieje się coś dobrego dla uniwersytetu – podkreślił prof. Marek Masnyk, rektor Uniwersytetu Opolskiego. - Projekt realizujemy, aby nasi studenci oprócz teorii, którą znakomicie przyswajają na uczelni, przede wszystkim mogli poznać życie w konkretnych przedsiębiorstwach – zauważyła Joanna Kostuś, dyrektor Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

    Zobacz takze Deskorolki, street art i koncert Włodiego. Dziś Plac Kopernika przejmie kultura uliczna

    Praktyki młodzi ludzie będą nabywać w konkretnych firmach, które zgłoszą projekt lub problem. Rolą studentów będzie znalezienie rozwiązania i opracowanie powierzonego im zadania. Później uczestniczyć będą w wizytach przystanowiskowych. Ci, którzy się sprawdzą będą mogli liczyć w przyszłości na zatrudnienie. - Dalej się rozwijamy, a współpraca z uniwersytetem i zaangażowanie osób, które kończą studia jest dopełnieniem tej współpracy – zaznaczył Andrzej Drosik, prezes zarządu Nutricia.

    W programie będą mogli uczestniczyć studenci ostatniego semestru studiów magisterskich, licencjackich i inżynierskich na kierunkach takich jak: biotechnologia, informatyka, ochrona środowiska, architektura krajobrazu i logistyka.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Nutricia pomoże studentom zdobyć doświadczenie i pracę

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2017-02-03 08:43:11 [89.78.138.*] id:1506206  
    Mario1: Napisał postów [1421], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Zmuszają ludzi do pracy w święta np. w święto 3 króli za dzień wolnego.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2017-02-03 09:29:12 [46.134.155.*] id:1506218  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    Super
    2017-02-02 17:58:49 [89.78.157.*] id:1506085  
    antyP.I.S.: Napisał postów [5725], status [VIP] Reputacja
    Produkuja kolejnych kierowników zmiany,a robic nie ma komu..Ukraińców ściagają do Polski..tak-ŚCIĄGAJĄ-a mianowicie dostają oni zaproszenia od władz danego miasta i dzieki temu uzyskuja wizę czasową

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [10]
    2017-02-02 18:13:28 [176.111.138.*] id:1506091  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    nie wizę , tylko czasowy pobyt , na wiżę to liczą ukraińcy bo są robieni w wuja przez pracodawce że ją dostaną , ot szto cała filozofia
    2017-02-02 20:34:28 [83.5.8.*] id:1506125  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    Ukraińcy to osobliwa historia w dziejach polskich szkół wyższych, (wszystkich- nie tylko opolskich) wszyscy wchodzą im do dooopy , bo od nich zalezy istnienie niektórych kierunków i finanse uczelni...a oni , olewają wszystko, ci co są wpisani na roku nie chodzą na wykłady, nie przychodzą na kolokwia, dostają kilka terminów żeby w końcu wykładowca machnął ręką, zdają nic nie zdając....za to na zaliczenia przedmiotów przychodzą łosie, których nawet nie ma w bazie studentów... myślą, że są na Ukrainie i jak przyjdą i napiszą to zaliczyli... stypendia dla Polaków są coraz to bardziej uwalane bo Ukraińcy muszą kasę dostać ... do tego wiecznie coś im się nie podoba, w akademikach robią największy syf a mają oczywiście większe ułatwienia w otrzymaniu miejsca niż dzieci polskich podatników,z których pieniędzy są budowane i utrzymywane... i wiadomo, że pan rektor będzie cały czas zaprzeczał że tak jest, ale przecież sami wykładowcy o tym wszędzie oficjalnie mówią a inni studenci widzą...
    2017-02-02 20:44:45 [83.22.1.*] id:1506128  
    szaman44: Napisał postów [628], status [rozpisany/na] Reputacja
    UKraincy to najgorszy z narodów.
    2017-02-03 08:47:06 [89.78.138.*] id:1506208  
    Mario1: Napisał postów [1421], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Jak ma być dobrze w Nutricii jak jest 11 dyrektorów, pracownikom nie daje się premii nie mówiąc o podwyżkach.
    2017-02-03 08:52:19 [176.111.138.*] id:1506210  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    szkoda mi tych ludzi nafanzolą się jak osły za psi ój a nie pieniaze do tego pogania ich jakiś baran po podstawówce który został majstrem ponieważ potrafi głębiej przepenetrować odbyt kierownikowi
    2017-02-03 08:57:07 [83.5.178.*] id:1506211  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Mi tam nie szkoda,jak ktoś lubi ujową pracę to niech jepie jak dziki osioł.
    2017-02-03 09:00:10 [176.111.138.*] id:1506212  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    mi też nie , ale chciałem ich pocieszyć :D
    2017-02-03 09:03:13 [176.111.138.*] id:1506213  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    w Europie zarobisz 1000euro , pójdziesz do sklepu zrobić zakupy za 50 euro i wyjeżdzasz z pełnym wózkiem , w polsce zarobisz 1000 złotych ,pójdziesz do sklepu zrobić zakupy za 50 złotych to wychodzisz z malutką jednorazówką ;Ddo tego nie pełną ;D
    2017-02-03 09:03:37 [176.111.138.*] id:1506214  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    Qwa ! nie takiem polskiem walczyłem !
    2017-02-03 09:08:58 [176.111.138.*] id:1506215  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    o słodki jezusicku w morelkoch bana rzem dostał
    2017-02-03 08:45:22 [176.111.138.*] id:1506207  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    bzzzzzzzzzz !!! serdel odbjur ! futra na dzielni !

    Nick:
    Treść:
    2017-02-03 02:28:42 [217.167.147.*] id:1506192  
    jorguspiwny: Napisał postów [282], status [maniak] Reputacja
    najgorszy syf trzymac sie z daleka zero szacunku dla czlowieka

    Nick:
    Treść:
    2017-02-02 23:10:26 [83.30.1.*] id:1506174  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    Nutricia,omijać to "coś"szerokim łukiem i tyle w temacie

    Nick:
    Treść:
    2017-02-02 21:06:31 [77.254.56.*] id:1506140  
    mr.blant: Napisał postów [1018], status [stały bywalec] Reputacja
    podobno to oboz pracy zreszta jak wszedzie

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2017-02-02 21:47:12 [84.44.187.*] id:1506157  
    paulus6: Napisał postów [6307], status [VIP] Reputacja
    polski albo niemiecki czy jakis jeszcze inny
    2017-02-02 21:53:14 [185.127.20.*] id:1506160  
    matejko66: Napisał postów [2997], status [Szycha] Reputacja
    No właśnie @paulus... to ważne bo mogą być zgrzyty ;)
    2017-02-02 20:05:50 [178.252.17.*] id:1506119  
    spidios: Napisał postów [335], status [nowy] Reputacja
    "Nutricia"? Słyszałem że ludzie nie chcą tam pracować... Ciekawe czemu...

    Nick:
    Treść:
    2017-02-02 17:35:12 [188.123.213.*] id:1506082  
    książe: Napisał postów [293], status [maniak] Reputacja
    nutriacja tnie koszty a student to darmowy pracownik... tyle w temacie.

    Nick:
    Treść: