Wystartowały darmowe zajęcia nurkowania dla mieszkańców. Kto nie zdążył ma jeszcze szansę wziąć w nich udział.
W sobotę odbyły się pierwsze darmowe lekcje nurkowania. Kilka osób w różnym wieku założyło wszelki niezbędny osprzęt po to, aby przeżyć niezapomniane chwile na basenie. Będąc pod opieką doświadczonego instruktora Marka Majasa ze Szkoły Nurkowania Opole, uczestnicy poznali tajniki oddychania pod wodą.
Zajęcia organizowane są przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Opolu. Każdy, kto chciałby uczestniczyć w ćwiczeniach ma jeszcze na to szansę. - Od początku lutego będą zapisy na lutowe zajęcia – informuje Maja Kozłowska z MOSiR w Opolu. Decyduje kolejność zgłoszeń. Rezerwacji można dokonać pod adresem zapisy.nurkowanie@mosir.opole.pl. W zgłoszeniu należy podać swój rozmiar ubrania (S,M,L,XL), wzrost oraz rozmiar stopy.
Kolejna lekcja odbędzie się 25 lutego na pływalni Akwarium. Oprócz wcześniejszej rezerwacji warunkiem uczestnictwa jest zakup biletu wstępu na pływalnię.
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
2017-02-01 22:28:52 [178.43.255.*] id:1505983 Bodziulla: Napisał postów [2357], status [Szycha]
Artykuł do bani. Jak zawsze Opole24 po fakcie daje znaki. Brak odezwu, ale sami
sobie zrobili reklamę. Już z synem gdzie indziej jesteśmy zapisani, bez
problemu i rozgłosu sciema
2017-01-31 12:54:59 [78.10.237.*] id:1505785 F16: Napisał postów [706], status [rozpisany/na]
Jakie zapisy? Że niby każdy może się zapisać....a to dobre hahahaha.
Szkoda waszej fatygi.
Miejsc już niema i nie było.
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
Bodziulla: Napisał postów [2357], status [Szycha]
Artykuł do bani. Jak zawsze Opole24 po fakcie daje znaki. Brak odezwu, ale sami sobie zrobili reklamę. Już z synem gdzie indziej jesteśmy zapisani, bez problemu i rozgłosu sciema