• Autor: Majlan
    • Wyświetleń: 4563
    • Dodano: 2017-01-24 / 14:56
    • Komentarzy: 43

    Opolskie SLD przeciwko planowanym zmianom ordynacji wyborczej

    Opolskie SLD przeciwko planowanym zmianom ordynacji wyborczej

    (Fot. Dżacheć)

    Opolscy działacze Sojuszu Lewicy Demokratycznej opowiedzieli się dziś przeciwko planom Prawa i Sprawiedliwości dotyczącym zmian w ordynacji wyborczej. Przypomnijmy, rząd Beaty Szydło chce między innymi ograniczenia liczby kadencji na szczeblu samorządowym do dwóch.

    - Jeśli parlament chce majstrować przy ordynacji, niech zacznie od siebie. Mamy posłów i senatorów, którzy w parlamencie zasiadają już siódmą kadencję. Nowa idea rządzących powinna być równa dla wszystkich - od sołtysa, przez radnych, wójtów, burmistrzów, starostów aż po wspomnianych parlamentarzystów - apeluje Piotr Woźniak, przewodniczący opolskich struktur Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

    Zobacz takze 16 mln zł na Pomnik Czynu Powstańczego. Wicepremier ogłosił decycję WIDEO

    Działania PiS Woźniak określił wprost jako "zamach na polskie samorządy". - Uważam, że rozsądniejszym byłoby rozpoczęcie debaty publicznej na temat referendum ogólnokrajowego. Niech Polacy dowiedzą się, jakie są zamiary PiS i sami odpowiedzą czy dwukadencyjność, i na jakim szczeblu, jest dla nich dobrym rozwiązaniem - słyszymy.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2017-01-24 15:35:39 [185.127.20.*] id:1504402  
    matejko66: Napisał postów [2997], status [Szycha] Reputacja
    I owszem, dwukadencyjność ale również dla posłów ,senatorów... i wszystkich pozostałych przy korytach! Zasiadają całe dekady i rządzą Nami... to niech popracują za średnią krajową i niech się przekonają jak to jest.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [35]
    2017-01-24 15:39:24 [185.127.20.*] id:1504403  
    matejko66: Napisał postów [2997], status [Szycha] Reputacja
    I do tego emeryci tacy jak jaro... wypad. Zajmij się swoim sierściuchem i daj się wykazać młodym!
    2017-01-24 15:49:38 [188.123.205.*] id:1504404  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    matejko weź znajdź sobie pracę bo siedzisz ciągle na forum i już sam sobie odpisujesz.
    2017-01-24 16:01:42 [185.127.20.*] id:1504405  
    matejko66: Napisał postów [2997], status [Szycha] Reputacja
    No i znowu pisiaka uraziłem bo miałem czelność na twojego guru coś napisać. Oj jak mi przykro
    2017-01-24 17:14:51 [188.123.205.*] id:1504414  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    Bezrobotny mazguła.
    2017-01-24 17:20:50 [185.127.20.*] id:1504415  
    matejko66: Napisał postów [2997], status [Szycha] Reputacja
    Nikogo tu nie obchodzi że jesteś bezrobotny. Skumpluj się z misiewiczem to cie wciągnie do monu... będziesz bliżej swoich autorytetów :P
    2017-01-24 17:24:28 [79.191.228.*] id:1504416  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    Ale żeby Misiewicz załatwił pracę w MON to trzeba być samicą...
    2017-01-24 17:27:51 [185.127.20.*] id:1504417  
    matejko66: Napisał postów [2997], status [Szycha] Reputacja
    No wiesz Stefan... Antoś lubi bardzo takich chłopców jak misiewicz to pewnie misiek na dwa fronty jedzie :P
    2017-01-24 18:07:04 [83.27.63.*] id:1504425  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    samic ponoć nie zaczepiał ... ciepły gość jak nic...
    2017-01-24 18:45:06 [46.134.168.*] id:1504432  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    Jakąś zaczepil, bo nawet go wyprowadzili jak zaczęło być gorąco
    2017-01-24 18:53:57 [83.27.63.*] id:1504433  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    może chciał pierwszy raz spróbować jak to jest z kobietą :D
    2017-01-24 19:00:03 [46.134.168.*] id:1504435  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    Po starej macierze to zawsze jakaś odmiana
    2017-01-24 19:00:32 [46.134.168.*] id:1504436  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    Maciorze*
    2017-01-24 19:05:14 [83.27.63.*] id:1504438  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    http://tiny*pl/gd814
    2017-01-24 20:20:20 [188.123.205.*] id:1504463  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    matejko trudno żeby taki bezrobotny mazguła jak ty dyktował mi z kim mam się kumplować.Mnie w przeciwieństwie do ciebie nikt w urzędzie pracy nie spotka.Ja mam co w życiu robić tobie zostaje forum.
    2017-01-24 20:26:26 [185.127.20.*] id:1504464  
    matejko66: Napisał postów [2997], status [Szycha] Reputacja
    Ojjj tak.... a ten VIP i 15926 postów ja nabazgrałem :). Ależ frustrat z ciebie...hehe
    2017-01-24 20:45:34 [87.99.98.*] id:1504465  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    porządkowy ombre wszczyna?;)
    2017-01-24 20:45:48 [188.123.205.*] id:1504466  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    Z niecierpliwością czekasz na mój post spijasz każde słowo mazguło bravo!Ja tu jestem od samego początku ty ledwie chwilę i jak tak dalej pójdzie to do czerwca będziesz miał więcej postów niż ja mazguło.
    2017-01-24 20:49:24 [185.127.20.*] id:1504468  
    matejko66: Napisał postów [2997], status [Szycha] Reputacja
    Oj wszczyna wszczyna... jak zawsze :). Taki to już frustrat z niego że tu się musi dowartościować :). A niech mu to na zdrowie wyjdzie :P
    2017-01-24 20:49:48 [79.191.228.*] id:1504469  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    Jeśli chodzi o "Misia" to księdzem nie jestem, więc w dupę mu nie zaglądałem, ale jego wypowiedź o "normalnym prawie" daje do myślenia :D
    2017-01-24 20:50:57 [185.127.20.*] id:1504470  
    matejko66: Napisał postów [2997], status [Szycha] Reputacja
    Takie normalne prawo studiuje... jak i ten cały pis jest "normalny" :)
    2017-01-24 21:02:18 [84.195.254.*] id:1504475  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Ombre on jest tez od dawna tutaj , ale byl jako Pedro :P 2016-06-14 15:41:16 [185.127.20.*] id:1457688   Pedro: Napisał postów [6144], status [VIP] Hehe... brawo "św-juzef". Niemcy z Putinem już dawno się porozumieli i nie ma żadnego embargo itp... Tylko pis myśli że swoim postępowaniem robią komuś na złość lub też przysługę.... a prawda jest taka że Wszyscy wkoło mają Polskę gdzieś i za plecami się śmieją...:D. Oczywiście "ciemny lud" myśli że zbawiają Nasz kraj... a tylko szkodzą krajowi swoim postępowaniem! Co najwyżej mogą się bratać z nic nie znaczącymi hungarami lub im podobnymi... Czy Stefan sie zgadza z ta teza ? :D
    2017-01-24 21:05:07 [185.127.20.*] id:1504476  
    matejko66: Napisał postów [2997], status [Szycha] Reputacja
    Oooo teraz jestem pedro? Wcześniej byłem wodnikiem, coolerrem, siostrą itp. Hehe... a to tylko siedzi i grzebie w archiwum :P. Naprawdę masz dowody że nie ma co :P
    2017-01-24 21:07:58 [84.195.254.*] id:1504477  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    No juz sie nie tlumacz tyle buhahahahahahaha :D
    2017-01-24 21:09:29 [185.127.20.*] id:1504478  
    matejko66: Napisał postów [2997], status [Szycha] Reputacja
    Tłumaczyć? tobie? pomarzyć możesz... No to w końcu może się zastanów kim naprawdę jestem żebym i ja to wiedział bo z twoich wpisów już się zatraciłem :P
    2017-01-24 21:10:46 [188.123.205.*] id:1504479  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    Dla mnie pod tym nickiem to zwykły mazguła.
    2017-01-24 21:12:23 [84.195.254.*] id:1504480  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Czarne na bialym ,nie mam pytan :P)))))))))
    2017-01-24 21:20:48 [79.191.228.*] id:1504482  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    Czarno na białym widać, że matejko i pedro maja tego samego dostawcę netu.
    2017-01-24 21:25:08 [185.127.20.*] id:1504484  
    matejko66: Napisał postów [2997], status [Szycha] Reputacja
    No właśnie Stefan :). A dokładnie to "pedro" jest moim dostawcą... i tyle mamy wspólnego :P. Ale co chcesz tłumaczyć trollowi forumowemu jak nie ma zielonego pojęcia o tych sprawach... Siedzi całymi dniami na forum i grzebie w archiwum żeby udawać kogoś normalnego... a jak zwykle pokazuje swoją tępotę :P
    2017-01-24 21:25:59 [84.195.254.*] id:1504485  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Krotko i na temat, dzieki Stefan ;)
    2017-01-24 21:29:02 [84.195.254.*] id:1504487  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    No kto tu siedzi calymi dniami hola hola ! a zeby to sprawdzic to zajmuje 5 minut, ale trzeba znac sie na tym :D
    2017-01-24 21:33:30 [79.191.228.*] id:1504490  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    Ciekawie będzie, jak wejdzie IPv6 :D
    2017-01-24 21:34:20 [79.231.201.*] id:1504491  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    To tak Samo, jak Stefan twierdził, że siostra, to nie wodnik:D:D;D
    2017-01-24 21:36:45 [84.195.254.*] id:1504492  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    No Stefan wtedy bedzie jazda bez "czymanki" hahahahahaha zaraz sie zmniejszy ilosc nickow do minimum :P)))))))))))
    2017-01-24 21:36:47 [185.127.20.*] id:1504493  
    matejko66: Napisał postów [2997], status [Szycha] Reputacja
    No tak... ale jak widzisz Stefan co niektórzy ni hu..hu.. nie rozumieją o czym mowa ;)
    2017-01-24 21:38:34 [84.195.254.*] id:1504496  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Matejo vel Pedro a ty nie zgrywaj madrali bo nim nie jestes ! hahahahahahahahaha
    2017-01-24 20:13:41 [46.134.161.*] id:1504459  
    liberty: Napisał postów [5865], status [Szycha] Reputacja
    Jak najbardziej powinna być dwukadencyjnosc również w sejmie i senacie... Dziś posłowie spędzają dożywocie w sejmie...

    Nick:
    Treść:
    2017-01-24 20:10:06 [178.252.22.*] id:1504453  
    chrząszcz: Napisał postów [5757], status [VIP] Reputacja
    nieważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy, mieli swoje " 5 minut" ... dziękuję, wystarczy

    Nick:
    Treść:
    2017-01-24 19:14:08 [5.173.181.*] id:1504442  
    Rex: Napisał postów [4676], status [VIP] Reputacja
    A co oni maja do gadania Suweren wysłał ich w poltyczny niebyt. Tak jak miała to zrobić III RP w 1989

    Nick:
    Treść:
    2017-01-24 18:11:04 [83.27.63.*] id:1504426  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    ktoś chce chyba zawładnąć nawet stanowiskiem głównej klozetowej na dworcu w tym kraju ...

    Nick:
    Treść:
    2017-01-24 17:52:16 [83.4.39.*] id:1504421  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    jakie to typowe dla polskich polityków,jak są przy korycie to cacy,jak są obok to beee

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2017-01-24 17:54:24 [83.4.39.*] id:1504422  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    a za wszystkie błędy tych niedorozwojów umysłowych zapłaci kowalski
    2017-01-24 17:44:37 [79.191.233.*] id:1504419  
    szaman44: Napisał postów [628], status [rozpisany/na] Reputacja
    Opolscy działacza SLD maja tyle do gadania co żyd za okupacji.

    Nick:
    Treść: