• 0
0
  • Wyświetleń: 879
  • Dodano: 2020-09-16 / 10:30
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Zegarki Lorus - doskonałe na każdą okazję

 
 
Zegarki Lorus - doskonałe na każdą okazję
Znane na całym świecie przysłowie "diabeł tkwi w szczegółach" przypisywane bywa - zresztą mylnie - Ludwigowi Miesowi van der Rohe. W rzeczywistości bowiem słynny architekt twierdził, jakoby to nie diabeł, a właśnie Bóg tkwił w szczegółach. Jednak bez względu na to kim faktycznie był autor przytoczonego cytatu jedno jest pewne - szczegóły mają ogromne znaczenia dla odbioru całości.

Wspomniana zasada znajduje zastosowanie w niemalże każdej dziedzinie naszego życia, a zatem również w modzie i designie. Właśnie dlatego prawdziwi miłośnicy świata mody od lat wybierają zegarki Lorus. Czym charakteryzują się wspomniane czasomierze i dlaczego są tak wyjątkowe?

Zegarki Lorus dawniej... - historia marki


Marka Lorus, będąca skądinąd własnością założonego w 1881 roku koncernu Seiko Watch Corporation, rozpoczęła swoją działalność w roku 1982. To właśnie wtedy na światowych rynkach pojawiła się pierwsza kolekcja zegarków Lorus. Kolekcja, która - jak miało się to wkrótce okazać - odegrała niebagatelną rolę w kształtowaniu światowego rynku zegarków. W latach 80' zegarek nie był bowiem postrzegany w kategoriach modnego dodatku, a wyłącznie jako urządzenie, którego jedynym zadaniem było wskazywanie aktualnego czasu. Podejście to zmieniło się jednak wraz z pojawieniem się wspomnianej już, pierwszej kolekcji zegarków Lorus. Zarówno ona - jak i wszystkie późniejsze linie czasomierzy Lorus - stanowiła połączenie trzech wartości. Pierwszą z nich był szeroki wachlarz wyboru zarówno w eleganckich, casualowych, jak i sportowych tonacjach. Drugą z cech była przystępna cena, zaś trzecią - wysoka jakość potwierdzona przez Saiko Watch Corporation.


Stworzenie zegarków łączących w sobie wymienione powyżej cechy sprawiło, że marka Lorus szybko zyskała nie tylko zainteresowanie ale również - a może właśnie przede wszystkim - zaufanie klientów. Zaufanie, którym firma obdarzana jest aż do dziś.


Lorus obecnie - aktualnie dzieje marki


Aktualnie - w czasach gdy zegarek nie jest już tylko przydatnym urządzeniem ale także niezwykle istotnym dodatkiem, świadczącym o guście noszącej go osoby - czasomierze Lorus w dalszym ciągu cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony klientów. O tym, jak duże jest to zainteresowanie może świadczyć chociażby fakt, iż produkty Lorus dystrybuowane są dosłownie na całym świecie; zarówno w większości europejskich krajów, jak i w Kanadzie, RPA, a nawet... na Fidżi. Nic zatem dziwnego, że marka rozpoznawana jest w niemalże każdym zakątku świata.


W bogatym portfolio produktowym Lorus znajdują się propozycje stworzone z myślą o potrzebach zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Tu niebanalne wzornictwo idzie w parze z wysoką jakością, ponadczasowym charakterem, a także przystępną ceną.


Lorus dla kobiet - piękny i wytrzymały


Linie zegarków Lorus tworzone z myślą o kobietach stanowią wyjątkowe połączenie estetyki idącej ramię w ramię z niezawodnością. Nie są one jednak wyłącznie użytecznymi czasomierzami. Jak się bowiem okazuje, producent zadbał o to, by zegarki wchodzące w skład kolekcji dla kobiet mogły z powodzeniem pełnić rolę biżuterii. Niemniej jednak - w odróżnieniu od zwykłej biżuterii - czasomierze Lorus odznaczają się wyjątkową trwałością. Większość modeli wyposażono bowiem w szkiełka, do których produkcji użyto materiału odpornego na zniszczenia. Mowa rzecz jasna o szkle mineralnym. Wróćmy jednak do aspektu estetycznego opisywanych produktów. Większość modeli wchodząca w skład kolekcji damskiej charakteryzuje się barwami przywodzącymi na myśl ponadczasową elegancję, a więc srebrem, złotem, beżem oraz czernią, niemniej jednak również miłośniczki żywszej kolorystyki znajdą tu przysłowiowe "coś" dla siebie. Dopełnieniem opisywanej formy są natomiast zdobione paski w formie bransolet, które sprawdzą się zarówno podczas uroczystej kolacji, jak i niezobowiązującego wyjścia na miasto.


Lorus dla mężczyzn - stylowy i niezawodny


Kolekcje dla mężczyzn, wyróżniające się oryginalnym designem opartym na grze kontrastujących ze sobą kolorów, dostępne są w wariantach sportowych, klasycznych oraz mieszanych. Nie zmienia to jednak faktu, iż zdecydowana większość modeli świetnie komponuje się zarówno z modnymi, casualowymi stylizacjami, jak i z eleganckimi garniturami. Dodajmy do tego wysoką użyteczność, czytelną tarczę i wydajny mechanizm, a otrzymamy zegarek, który z powodzeniem sprosta potrzebom każdego mężczyzny czyli... czasomierz marki Lorus.


Oryginale zegarki marki Lorus znajdziesz m.in. na stronach sklep: https://www.zegarek.net/

Artykuł sponsorowany

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".